
Omiljeni
Akcija
105.49
263.73 din/kg
105.49
263.73 din/kg
105.49
263.73 din/kg
105.87
264.68 din/kg106.70
266.75 din/kg106.70
266.75 din/kg
106.99
267.48 din/kg
107.80
269.50 din/kg107.99
269.98 din/kg
109.00
272.50 din/kg
112.60
281.50 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Maxi po 263.73 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 400g | 105.49 din | 263.73 din/kg | |
![]() | 400g | 105.49 din | 263.73 din/kg |
![]() | 400g | 105.49 din | 263.73 din/kg |
![]() | 400g | 105.87 din | 264.68 din/kg |
| 400g | 106.70 din | 266.75 din/kg | |
| 400g | 106.70 din | 266.75 din/kg | |
![]() | 400g | 106.99 din | 267.48 din/kg |
![]() | 400g | 107.80 din | 269.50 din/kg |
| 400g | 107.99 din | 269.98 din/kg | |
![]() | 400g | 109.00 din | 272.50 din/kg |
![]() | 400g | 112.60 din | 281.50 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
54.99274.95 din/kg | 54.99274.95 din/kg | 55.00275.00 din/kg | 56.49282.45 din/kg | 56.49282.45 din/kg | 56.49282.45 din/kg | 56.99284.95 din/kg | 57.35286.75 din/kg | 57.94289.70 din/kg | 57.99289.95 din/kg | 58.50292.50 din/kg | 59.13295.65 din/kg | — | 274.95 din/kg | |
105.87264.68 din/kg | 106.70266.75 din/kg | 109.00272.50 din/kg | 105.49263.73 din/kg | 105.49263.73 din/kg | 105.49263.73 din/kg | 106.99267.48 din/kg | 106.70266.75 din/kg | 107.80269.50 din/kg | 107.99269.98 din/kg | 112.60281.50 din/kg | — | — | 263.73 din/kg | |
| — | 204.87273.16 din/kg | — | — | — | — | — | 204.87273.16 din/kg | — | — | — | — | — | 273.16 din/kg | |
| — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 200.00200.00 din/kg | 200.00 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 11 od 75 prodavaca✓105.49 RSD263.73 din/kg

✓105.49 RSD263.73 din/kg

✓105.49 RSD263.73 din/kg

✓105.87 RSD264.68 din/kg
✓106.70 RSD266.75 din/kg
✓106.70 RSD266.75 din/kg

✓106.99 RSD267.48 din/kg

✓107.80 RSD269.50 din/kg
✓107.99 RSD269.98 din/kg

✓109.00 RSD272.50 din/kg

✓112.60 RSD281.50 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

199.00
398.00 din/L
66.90
267.60 din/kg
99.90
199.80 din/kg

62.99
251.96 din/kg
65.00
260.00 din/kg
67.85
271.40 din/kg68.99
275.96 din/kg
68.99
275.96 din/kg
68.99
275.96 din/kg+10 vise

48.00
48.00 din/kom
157.00
157.00 din/kom
215.00
215.00 din/kg
59.99
149.97 din/kg
63.00
157.50 din/kg68.11
170.28 din/kg68.11
170.28 din/kg