
Omiljeni
Akcija

151.90
303.80 din/L
209.00
418.00 din/L
287.04
574.08 din/L
291.99
583.98 din/L
295.00
590.00 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: DTL SP po 303.80 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 500ml | 151.90 din | 303.80 din/L |
![]() | 500ml | 209.00 din | 418.00 din/L |
![]() | 500ml | 287.04 din | 574.08 din/L |
![]() | 500ml | 291.99 din | 583.98 din/L |
![]() | 500ml | 295.00 din | 590.00 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
151.90303.80 din/L | 209.00418.00 din/L | 287.04574.08 din/L | 291.99583.98 din/L | 295.00590.00 din/L | — | — | — | 303.80 din/L | |
| — | — | — | — | — | 324.00324.00 din/L | 396.30396.30 din/L | 550.99550.99 din/L | 324.00 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 5 od 75 prodavaca
✓151.90 RSD303.80 din/L

✓209.00 RSD418.00 din/L

✓287.04 RSD574.08 din/L

✓291.99 RSD583.98 din/L

✓295.00 RSD590.00 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

189.99
759.96 din/L
249.99
249.99 din/L
12.00
12.00 din/kg
499.99
499.99 din/L
71.99
1799.75 din/kg220.00
314.29 din/kg220.00
314.29 din/kg69.99
388.83 din/kg
