Omiljeni
Akcija

149.99
749.95 din/kg
168.00
840.00 din/kg
179.99
899.95 din/kg179.99
899.95 din/kg180.00
900.00 din/kg
192.00
960.00 din/kg
211.20
1056.00 din/kg
232.99
1164.95 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: DTL Vum po 749.95 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 200g | 149.99 din | 749.95 din/kg |
![]() | 200g | 168.00 din | 840.00 din/kg |
![]() | 200g | 179.99 din | 899.95 din/kg |
| 200g | 179.99 din | 899.95 din/kg | |
| 200g | 180.00 din | 900.00 din/kg | |
![]() | 200g | 192.00 din | 960.00 din/kg |
![]() | 200g | 211.20 din | 1056.00 din/kg |
![]() | 200g | 232.99 din | 1164.95 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
149.99749.95 din/kg | 168.00840.00 din/kg | 179.99899.95 din/kg | 179.99899.95 din/kg | 180.00900.00 din/kg | 192.00960.00 din/kg | 211.201056.00 din/kg | 232.991164.95 din/kg | — | — | 749.95 din/kg | |
| — | — | — | 787.50787.50 din/kg | 787.50787.50 din/kg | — | — | — | 699.99699.99 din/kg | 792.99792.99 din/kg | 699.99 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 8 od 75 prodavaca
✓149.99 RSD749.95 din/kg

✓168.00 RSD840.00 din/kg

✓179.99 RSD899.95 din/kg
✓179.99 RSD899.95 din/kg
✓180.00 RSD900.00 din/kg

✓192.00 RSD960.00 din/kg

✓211.20 RSD1056.00 din/kg

✓232.99 RSD1164.95 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


199.99
999.95 din/kg
86.00
860.00 din/kg
780.00
312.00 din/kg

149.99
1499.90 din/kg

133.90
956.43 din/kg
134.60
961.43 din/kg230.00
1642.86 din/kg239.99
1714.21 din/kg
240.12
1715.14 din/kg94.99
94.99 din/L29.99
166.61 din/kg29.99
166.61 din/kg
