
Omiljeni
Akcija
1692.00
4230.00 din/kg
1692.00
4230.00 din/kg
1692.00
4230.00 din/kg
1733.99
4334.98 din/kg1797.75
4494.38 din/kg1797.75
4494.38 din/kg1817.99
4544.98 din/kgOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Dodoni
Količina i jedinica mere: 400g
Poznati bar-kodovi: 5201168215649
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Maxi po 4230.00 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 400g | 1692.00 din | 4230.00 din/kg | |
![]() | 400g | 1692.00 din | 4230.00 din/kg |
![]() | 400g | 1692.00 din | 4230.00 din/kg |
![]() | 400g | 1733.99 din | 4334.98 din/kg |
| 400g | 1797.75 din | 4494.38 din/kg | |
| 400g | 1797.75 din | 4494.38 din/kg | |
| 400g | 1817.99 din | 4544.98 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
648.994326.60 din/kg | 675.754505.00 din/kg | 675.754505.00 din/kg | — | — | — | — | — | — | 4326.60 din/kg | |
| — | 892.504462.50 din/kg | 892.504462.50 din/kg | 699.993499.95 din/kg | 839.994199.95 din/kg | 839.994199.95 din/kg | 839.994199.95 din/kg | 859.994299.95 din/kg | 902.994514.95 din/kg | 3499.95 din/kg | |
| — | 1797.754494.38 din/kg | 1797.754494.38 din/kg | — | 1692.004230.00 din/kg | 1692.004230.00 din/kg | 1692.004230.00 din/kg | 1733.994334.98 din/kg | 1817.994544.98 din/kg | 4230.00 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 7 od 75 prodavaca✓1692.00 RSD4230.00 din/kg

✓1692.00 RSD4230.00 din/kg

✓1692.00 RSD4230.00 din/kg

✓1733.99 RSD4334.98 din/kg
✓1797.75 RSD4494.38 din/kg
✓1797.75 RSD4494.38 din/kg
✓1817.99 RSD4544.98 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!
1400.03
1400.03 din/kg

139.99
933.27 din/kg153.99
1026.60 din/kg
153.99
1026.60 din/kg
153.99
1026.60 din/kg
156.99
1046.60 din/kg163.62
1090.80 din/kg+2 vise


139.99
933.27 din/kg153.99
1026.60 din/kg
153.99
1026.60 din/kg
153.99
1026.60 din/kg
156.99
1046.60 din/kg163.62
1090.80 din/kg+2 vise


199.99
1333.27 din/kg239.99
1599.93 din/kg
239.99
1599.93 din/kg
239.99
1599.93 din/kg
244.99
1633.27 din/kg
721.49
2404.97 din/kg
721.49
2404.97 din/kg
721.49
2404.97 din/kg
730.99
2436.63 din/kg779.96
2599.87 din/kg809.99
2699.97 din/kg+2 vise
1599.00
1599.00 din/kg
1899.00
1899.00 din/kg
1954.00
1954.00 din/kg

133.90
956.43 din/kg
134.60
961.43 din/kg230.00
1642.86 din/kg239.99
1714.21 din/kg
240.12
1715.14 din/kg94.99
94.99 din/L
