
Omiljeni
Akcija
202.99
405.98 din/L
202.99
405.98 din/L
202.99
405.98 din/L203.32
406.64 din/L203.32
406.64 din/L204.99
409.98 din/L
211.99
423.98 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: Maxi po 405.98 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 0.5L | 202.99 din | 405.98 din/L | |
![]() | 0.5L | 202.99 din | 405.98 din/L |
![]() | 0.5L | 202.99 din | 405.98 din/L |
| 0.5L | 203.32 din | 406.64 din/L | |
| 0.5L | 203.32 din | 406.64 din/L | |
| 0.5L | 204.99 din | 409.98 din/L | |
![]() | 0.5L | 211.99 din | 423.98 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
202.99405.98 din/L | 202.99405.98 din/L | 202.99405.98 din/L | 203.32406.64 din/L | 203.32406.64 din/L | 204.99409.98 din/L | 211.99423.98 din/L | — | 405.98 din/L | |
345.49345.49 din/L | 345.49345.49 din/L | 345.49345.49 din/L | 345.63345.63 din/L | 345.63345.63 din/L | — | 359.99359.99 din/L | 349.47349.47 din/L | 345.49 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 7 od 75 prodavaca✓202.99 RSD405.98 din/L

✓202.99 RSD405.98 din/L

✓202.99 RSD405.98 din/L
✓203.32 RSD406.64 din/L
✓203.32 RSD406.64 din/L
✓204.99 RSD409.98 din/L

✓211.99 RSD423.98 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

199.99
571.40 din/L
249.99
714.26 din/L
47.99
239.95 din/L
99.99
199.98 din/L
124.99
624.95 din/L
158.99
158.99 din/L
229.00
229.00 din/L
329.99
329.99 din/kom