Logo
lupa-ikonica
lupa-ikonica
Omiljeni
Akcija
Gauda 45%mm Biser 250g
Plus Cash&Carry-logo
299.97
1199.88 din/kg
Trnava Promet-logo
354.00
1416.00 din/kg
Fortuna-logo
367.99
1471.96 din/kg
Šumadija Market-logo
373.00
1492.00 din/kg
Quattro-logo
379.99
1519.96 din/kg
Lidl-logo
399.99
1599.96 din/kg
DTL Vum-logo
399.99
1599.96 din/kg
Gomex-logo
399.99
1599.96 din/kg
Maxi-logo
409.99
1639.96 din/kg
Shop&Go-logo
409.99
1639.96 din/kg
Mega Maxi-logo
409.99
1639.96 din/kg
Univerexport-logo
498.99
1995.96 din/kg
DTL Podunavlje-logo
526.55
2106.20 din/kg
SP Marketi-logo
526.64
2106.56 din/kg
Domaća Trgovina-logo
529.99
2119.96 din/kg
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :
baner

Poređenje jediničnih cena

Najjeftinije po kg: Plus Cash&Carry po 1199.88 din/kg
ProdavacPakovanjeCenaCena po jedinici
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carrynajjeftinije
250g
299.97 din
1199.88 din/kg
Trnava Promet
Trnava Promet
250g
354.00 din
1416.00 din/kg
Fortuna
Fortuna
250g
367.99 din
1471.96 din/kg
Šumadija Market
Šumadija Market
250g
373.00 din
1492.00 din/kg
Quattro
Quattro
250g
379.99 din
1519.96 din/kg
Lidl
Lidl
250g
399.99 din
1599.96 din/kg
DTL Vum
DTL Vum
250g
399.99 din
1599.96 din/kg
Gomex
Gomex
250g
399.99 din
1599.96 din/kg
Maxi
Maxi
250g
409.99 din
1639.96 din/kg
Shop&Go
Shop&Go
250g
409.99 din
1639.96 din/kg
Mega Maxi
Mega Maxi
250g
409.99 din
1639.96 din/kg
Univerexport
Univerexport
250g
498.99 din
1995.96 din/kg
DTL Podunavlje
DTL Podunavlje
250g
526.55 din
2106.20 din/kg
SP Marketi
SP Marketi
250g
526.64 din
2106.56 din/kg
Domaća Trgovina
Domaća Trgovina
250g
529.99 din
2119.96 din/kg

Varijante pakovanja

Varijanta
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
Trnava Promet
Trnava Promet
Fortuna
Fortuna
Šumadija Market
Šumadija Market
Quattro
Quattro
Lidl
Lidl
DTL Vum
DTL Vum
Gomex
Gomex
Maxi
Maxi
Shop&Go
Shop&Go
Mega Maxi
Mega Maxi
Univerexport
Univerexport
DTL Podunavlje
DTL Podunavlje
SP Marketi
SP Marketi
Domaća Trgovina
Domaća Trgovina
Matijević
Matijević
Roda
Roda
IDEA
IDEA
Najjeftinija
299.971199.88 din/kg
354.001416.00 din/kg
367.991471.96 din/kg
373.001492.00 din/kg
379.991519.96 din/kg
399.991599.96 din/kg
399.991599.96 din/kg
399.991599.96 din/kg
409.991639.96 din/kg
409.991639.96 din/kg
409.991639.96 din/kg
498.991995.96 din/kg
526.552106.20 din/kg
526.642106.56 din/kg
529.992119.96 din/kg
———1199.88 din/kg
————————
1639.001639.00 din/kg
—
1639.001639.00 din/kg
1799.991799.99 din/kg
———
1399.001399.00 din/kg
1599.901599.90 din/kg
1649.901649.90 din/kg
1399.00 din/kg

Mapa dostupnosti

Dostupno kod 15 od 75 prodavaca
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
✓299.97 RSD1199.88 din/kg
Trnava Promet
Trnava Promet
✓354.00 RSD1416.00 din/kg
Fortuna
Fortuna
✓367.99 RSD1471.96 din/kg
Šumadija Market
Šumadija Market
✓373.00 RSD1492.00 din/kg
Quattro
Quattro
✓379.99 RSD1519.96 din/kg
Lidl
Lidl
✓399.99 RSD1599.96 din/kg
DTL Vum
DTL Vum
✓399.99 RSD1599.96 din/kg
Gomex
Gomex
✓399.99 RSD1599.96 din/kg
Maxi
Maxi
✓409.99 RSD1639.96 din/kg
Shop&Go
Shop&Go
✓409.99 RSD1639.96 din/kg
Mega Maxi
Mega Maxi
✓409.99 RSD1639.96 din/kg
Univerexport
Univerexport
✓498.99 RSD1995.96 din/kg
DTL Podunavlje
DTL Podunavlje
✓526.55 RSD2106.20 din/kg
SP Marketi
SP Marketi
✓526.64 RSD2106.56 din/kg
Domaća Trgovina
Domaća Trgovina
✓529.99 RSD2119.96 din/kg

Prijave cena korisnika

Cene koje su kupci prijavili na licu mesta

Prijavite se da prijavite cenu

Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

Uporedite sa sličnim proizvodima