
Omiljeni
Akcija

299.97
1199.88 din/kg
354.00
1416.00 din/kg
367.99
1471.96 din/kg
373.00
1492.00 din/kg
379.99
1519.96 din/kg
399.99
1599.96 din/kg
399.99
1599.96 din/kg
399.99
1599.96 din/kg409.99
1639.96 din/kg
409.99
1639.96 din/kg
409.99
1639.96 din/kg498.99
1995.96 din/kg
526.55
2106.20 din/kg
526.64
2106.56 din/kg
529.99
2119.96 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Plus Cash&Carry po 1199.88 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 250g | 299.97 din | 1199.88 din/kg |
![]() | 250g | 354.00 din | 1416.00 din/kg |
![]() | 250g | 367.99 din | 1471.96 din/kg |
![]() | 250g | 373.00 din | 1492.00 din/kg |
![]() | 250g | 379.99 din | 1519.96 din/kg |
![]() | 250g | 399.99 din | 1599.96 din/kg |
![]() | 250g | 399.99 din | 1599.96 din/kg |
![]() | 250g | 399.99 din | 1599.96 din/kg |
| 250g | 409.99 din | 1639.96 din/kg | |
![]() | 250g | 409.99 din | 1639.96 din/kg |
![]() | 250g | 409.99 din | 1639.96 din/kg |
| 250g | 498.99 din | 1995.96 din/kg | |
![]() | 250g | 526.55 din | 2106.20 din/kg |
![]() | 250g | 526.64 din | 2106.56 din/kg |
![]() | 250g | 529.99 din | 2119.96 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
299.971199.88 din/kg | 354.001416.00 din/kg | 367.991471.96 din/kg | 373.001492.00 din/kg | 379.991519.96 din/kg | 399.991599.96 din/kg | 399.991599.96 din/kg | 399.991599.96 din/kg | 409.991639.96 din/kg | 409.991639.96 din/kg | 409.991639.96 din/kg | 498.991995.96 din/kg | 526.552106.20 din/kg | 526.642106.56 din/kg | 529.992119.96 din/kg | — | — | — | 1199.88 din/kg | |
| — | — | — | — | — | — | — | — | 1639.001639.00 din/kg | — | 1639.001639.00 din/kg | 1799.991799.99 din/kg | — | — | — | 1399.001399.00 din/kg | 1599.901599.90 din/kg | 1649.901649.90 din/kg | 1399.00 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 15 od 75 prodavaca
✓299.97 RSD1199.88 din/kg

✓354.00 RSD1416.00 din/kg

✓367.99 RSD1471.96 din/kg

✓373.00 RSD1492.00 din/kg

✓379.99 RSD1519.96 din/kg

✓399.99 RSD1599.96 din/kg

✓399.99 RSD1599.96 din/kg

✓399.99 RSD1599.96 din/kg
✓409.99 RSD1639.96 din/kg

✓409.99 RSD1639.96 din/kg

✓409.99 RSD1639.96 din/kg
✓498.99 RSD1995.96 din/kg

✓526.55 RSD2106.20 din/kg

✓526.64 RSD2106.56 din/kg

✓529.99 RSD2119.96 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

1943.04
647.68 din/kg

169.00
1690.00 din/kg
169.99
1699.90 din/kg
169.99
1699.90 din/kg
194.99
1949.90 din/kg198.49
1984.90 din/kg
198.49
1984.90 din/kg+8 vise


133.90
956.43 din/kg
134.60
961.43 din/kg230.00
1642.86 din/kg239.99
1714.21 din/kg
240.12
1715.14 din/kg
1943.04
647.68 din/kg
1318.76
412.11 din/kg

314.99
1259.96 din/kg
330.90
1323.60 din/kg
355.00
1420.00 din/kg
399.99
1599.96 din/kg
402.99
1611.96 din/kg406.99
1627.96 din/kg+9 vise


270.65
1082.60 din/kg
398.82
1595.28 din/kg
399.99
1599.96 din/kg
402.99
1611.96 din/kg406.99
1627.96 din/kg
413.99
1655.96 din/kg+6 vise

1457.99
1457.99 din/L
