Akcija

Omiljeni
Akcija

420.00
2.50 din/kom
529.00
3.15 din/kom597.99
3.56 din/kom
597.99
3.56 din/komGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kom: Rori po 2.50 din/kom
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 3x56kom | 420.00 din | 2.50 din/kom |
![]() | 3x56kom | 429.00 dinakcija | 2.55 din/kom |
| 3x56kom | 529.00 din | 3.15 din/kom | |
| 3x56kom | 597.99 din | 3.56 din/kom | |
![]() | 3x56kom | 597.99 din | 3.56 din/kom |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
110.99110.99 din/kom | 115.60115.60 din/kom | — | — | — | — | — | 110.99 din/kom | |
| — | — | 420.002.50 din/kom | 429.002.55 din/kom | 529.003.15 din/kom | 597.993.56 din/kom | 597.993.56 din/kom | 2.50 din/kom |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 5 od 75 prodavaca
✓420.00 RSD2.50 din/kom

✓429.00 RSD2.55 din/komAkcija
✓529.00 RSD3.15 din/kom
✓597.99 RSD3.56 din/kom

✓597.99 RSD3.56 din/kom
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


326.00
1.63 din/kom
334.99
1.67 din/kom349.00
1.75 din/kom362.99
1.81 din/kom362.99
1.81 din/kom363.37
1.82 din/kom+3 vise

849.00
2.65 din/kom
639.00
2.00 din/kom
299.00
3.74 din/kom
69.00
2.30 din/kom
549.00
1.72 din/kom
169.00
2.11 din/kom
299.00
1.87 din/kom
