Omiljeni
Akcija

99.50
995.00 din/kg
99.95
999.50 din/kg
100.99
1009.90 din/kg
101.00
1010.00 din/kg
101.58
1015.80 din/kg
101.58
1015.80 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Zlatan Trag po 995.00 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 100g | 99.50 din | 995.00 din/kg |
![]() | 100g | 99.95 din | 999.50 din/kg |
![]() | 100g | 100.99 din | 1009.90 din/kg |
![]() | 100g | 101.00 din | 1010.00 din/kg |
![]() | 100g | 101.58 din | 1015.80 din/kg |
![]() | 100g | 101.58 din | 1015.80 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
48.99979.80 din/kg | 54.951099.00 din/kg | 54.991099.80 din/kg | 55.001100.00 din/kg | 55.881117.60 din/kg | 55.881117.60 din/kg | 58.201164.00 din/kg | 979.80 din/kg | |
| — | 99.95999.50 din/kg | 100.991009.90 din/kg | 101.001010.00 din/kg | 101.581015.80 din/kg | 101.581015.80 din/kg | 99.50995.00 din/kg | 995.00 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 6 od 75 prodavaca
✓99.50 RSD995.00 din/kg

✓99.95 RSD999.50 din/kg

✓100.99 RSD1009.90 din/kg

✓101.00 RSD1010.00 din/kg

✓101.58 RSD1015.80 din/kg

✓101.58 RSD1015.80 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

48.99
979.80 din/kg
54.95
1099.00 din/kg
54.99
1099.80 din/kg
55.00
1100.00 din/kg
55.88
1117.60 din/kg
55.88
1117.60 din/kg+1 vise

520.00
6933.33 din/L
168.99
168.99 din/kom
299.90
2.40 din/m
249.00
249.00 din/kom
339.80
339.80 din/kom
171.50
2286.67 din/L
259.40
3458.67 din/L
322.30
4297.33 din/L

149.85
1498.50 din/L
156.26
1562.60 din/L162.51
1625.10 din/L
183.90
1839.00 din/L
201.99
2019.90 din/L
434.99
434.99 din/kom
434.99
434.99 din/kom
434.99
434.99 din/kom
438.00
438.00 din/kom