Omiljeni
Akcija
244.46
488.92 din/L244.46
488.92 din/L
278.60
557.20 din/L
329.99
659.98 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: IDEA po 488.92 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 500ml | 244.46 din | 488.92 din/L | |
| 500ml | 244.46 din | 488.92 din/L | |
![]() | 500ml | 278.60 din | 557.20 din/L |
![]() | 500ml | 329.99 din | 659.98 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||
|---|---|---|---|---|---|
244.46488.92 din/L | 244.46488.92 din/L | — | — | 488.92 din/L | |
244.46488.92 din/L | 244.46488.92 din/L | 278.60557.20 din/L | 329.99659.98 din/L | 488.92 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 4 od 75 prodavaca✓244.46 RSD488.92 din/L
✓244.46 RSD488.92 din/L

✓278.60 RSD557.20 din/L

✓329.99 RSD659.98 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

85.00
85.00 din/L
93.04
93.04 din/L
121.99
121.99 din/L121.99
121.99 din/L155.99
519.97 din/L99.99
99.99 din/L
121.00
121.00 din/L88.00
176.00 din/L
106.00
212.00 din/L226.99
226.99 din/L103.99
207.98 din/L200.00
888.89 din/L
227.37
1010.53 din/L
287.99
1279.96 din/L