Omiljeni
Akcija

366.73
22.92 din/kom
539.99
33.75 din/kom540.96
33.81 din/kom540.96
33.81 din/kom
551.99
34.50 din/kom558.49
34.91 din/kom
558.49
34.91 din/komGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kom: Fortuna po 22.92 din/kom
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 16kom | 366.73 din | 22.92 din/kom |
![]() | 16kom | 539.99 din | 33.75 din/kom |
| 16kom | 540.96 din | 33.81 din/kom | |
| 16kom | 540.96 din | 33.81 din/kom | |
![]() | 16kom | 551.99 din | 34.50 din/kom |
| 16kom | 558.49 din | 34.91 din/kom | |
![]() | 16kom | 558.49 din | 34.91 din/kom |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
291.4936.44 din/kom | 291.4936.44 din/kom | 291.4936.44 din/kom | — | — | — | — | 36.44 din/kom | |
558.4934.91 din/kom | 558.4934.91 din/kom | 539.9933.75 din/kom | 366.7322.92 din/kom | 540.9633.81 din/kom | 540.9633.81 din/kom | 551.9934.50 din/kom | 22.92 din/kom |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 7 od 75 prodavaca
✓366.73 RSD22.92 din/kom

✓539.99 RSD33.75 din/kom
✓540.96 RSD33.81 din/kom
✓540.96 RSD33.81 din/kom

✓551.99 RSD34.50 din/kom
✓558.49 RSD34.91 din/kom

✓558.49 RSD34.91 din/kom
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!
291.49
36.44 din/kom
291.49
36.44 din/kom
291.49
36.44 din/kom
367.00
367.00 din/kom
315.31
315.31 din/kom

388.08
388.08 din/kom
422.99
422.99 din/kom528.99
528.99 din/kom
528.99
528.99 din/kom
528.99
528.99 din/kom529.20
529.20 din/kom+5 vise
893.49
893.49 din/kom
893.49
893.49 din/kom
893.49
893.49 din/kom
932.99
932.99 din/kom

388.08
388.08 din/kom
422.99
422.99 din/kom
423.30
423.30 din/kom
432.00
432.00 din/kom528.99
528.99 din/kom
528.99
528.99 din/kom+7 vise

189.98
189.98 din/kom
202.00
202.00 din/kom
202.07
202.07 din/kom
233.20
233.20 din/kom
233.28
233.28 din/kom291.49
291.49 din/kom+9 vise

189.94
2532.53 din/L
196.67
2622.27 din/L
201.00
2680.00 din/L