
Omiljeni
Akcija

120.11
2001.83 din/L
123.99
2066.50 din/L
130.40
2173.33 din/L
132.55
2209.17 din/L
149.99
2499.83 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: DTL Tekijanka po 2001.83 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 60ml | 120.11 din | 2001.83 din/L |
![]() | 60ml | 123.99 din | 2066.50 din/L |
![]() | 60ml | 130.40 din | 2173.33 din/L |
![]() | 60ml | 132.55 din | 2209.17 din/L |
![]() | 60ml | 149.99 din | 2499.83 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija |
|---|---|---|---|---|---|---|
120.112001.83 din/L | 123.992066.50 din/L | 130.402173.33 din/L | 132.552209.17 din/L | 149.992499.83 din/L | 2001.83 din/L | |
| — | 206.991724.92 din/L | — | — | — | 1724.92 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 5 od 75 prodavaca
✓120.11 RSD2001.83 din/L

✓123.99 RSD2066.50 din/L

✓130.40 RSD2173.33 din/L

✓132.55 RSD2209.17 din/L

✓149.99 RSD2499.83 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

229.00
3053.33 din/L
79.00
632.00 din/L

91.00
1820.00 din/L
99.99
1999.80 din/L
70.99
709.90 din/L
74.99
749.90 din/L
79.95
799.50 din/L
79.99
799.90 din/L
80.56
805.60 din/L
141.49
707.45 din/L141.99
709.95 din/L
141.99
709.95 din/L
69.99
699.90 din/L
69.99
699.90 din/L
141.99
709.95 din/L
141.99
709.95 din/L
92.99
929.90 din/L