Omiljeni
Akcija

405.00
1012.50 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: Metalac Proleter po 1012.50 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 400ml | 405.00 din | 1012.50 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
389.001728.89 din/L | 462.992057.73 din/L | 462.992057.73 din/L | 462.992057.73 din/L | 464.192063.07 din/L | 465.672069.64 din/L | 465.672069.64 din/L | — | — | — | — | — | 1728.89 din/L | |
382.801160.00 din/L | — | — | — | — | — | — | 299.99909.06 din/L | 329.99999.97 din/L | 359.511089.42 din/L | 377.001142.42 din/L | 379.991151.48 din/L | 909.06 din/L | |
405.001012.50 din/L | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1012.50 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 1 od 75 prodavaca
✓405.00 RSD1012.50 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

299.99
909.06 din/L
329.99
999.97 din/L
359.51
1089.42 din/L
377.00
1142.42 din/L
379.99
1151.48 din/L
382.80
1160.00 din/L

1019.99
1631.98 din/L
1044.00
1670.40 din/L1046.00
1673.60 din/L
1046.00
1673.60 din/L1046.59
1674.54 din/L
419.00
1163.89 din/L
512.50
1423.61 din/L
616.99
1713.86 din/L623.49
1731.92 din/L
623.49
1731.92 din/L
624.98
1736.06 din/L+1 vise


307.00
1228.00 din/L400.00
1600.00 din/L
432.00
1728.00 din/L
438.44
1753.76 din/L
458.69
1834.76 din/L
489.00
1956.00 din/L+8 vise


599.99
1499.97 din/L
616.00
1540.00 din/L655.49
1638.72 din/L
655.49
1638.72 din/L
655.49
1638.72 din/L
799.99
1999.97 din/L
209.99
839.96 din/L
439.00
1097.50 din/L
439.00
1097.50 din/L