Omiljeni
Akcija

439.00
585.33 din/L
439.15
585.53 din/L611.99
815.99 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: Trnava Promet po 585.33 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 750ml | 439.00 din | 585.33 din/L |
![]() | 750ml | 439.15 din | 585.53 din/L |
| 750ml | 611.99 din | 815.99 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
219.00625.71 din/L | 231.80662.29 din/L | 233.68667.66 din/L | 244.59698.83 din/L | 247.00705.71 din/L | 259.00740.00 din/L | 304.99871.40 din/L | 304.99871.40 din/L | 305.75873.57 din/L | 305.76873.60 din/L | — | 625.71 din/L | |
439.00585.33 din/L | — | 439.15585.53 din/L | — | — | — | — | — | — | — | 611.99815.99 din/L | 585.33 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 3 od 75 prodavaca
✓439.00 RSD585.33 din/L

✓439.15 RSD585.53 din/L
✓611.99 RSD815.99 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

219.00
625.71 din/L
231.80
662.29 din/L
233.68
667.66 din/L
244.59
698.83 din/L
247.00
705.71 din/L
259.00
740.00 din/L+4 vise

255.00
1275.00 din/LAkcija
Šampon za kosu DIFEEL argan 354,9ml

Akcija
Šampon za kosu DIFEEL nar i manuka med 354,9ml

Akcija
Šampon za kosu DIFEEL ruzmarin i menta 73,9ml

Akcija
Šampon za kosu DIFEEL vegan keratin 354,9ml


1329.00
3451.95 din/L
1492.00
3875.32 din/LAkcija
Šampon za negu kose i kože glave DIFEEL pepermint 354ml





