
Omiljeni
Akcija

195.00
2600.00 din/L
211.11
2814.80 din/L
238.99
3186.53 din/L
240.00
3200.00 din/LOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Colgate
Količina i jedinica mere: 75ml
Poznati bar-kodovi: 8714789755359
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: Metalac Proleter po 2600.00 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 75ml | 195.00 din | 2600.00 din/L |
![]() | 75ml | 211.11 din | 2814.80 din/L |
![]() | 75ml | 238.99 din | 3186.53 din/L |
![]() | 75ml | 240.00 din | 3200.00 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija |
|---|---|---|---|---|---|---|
195.002600.00 din/L | 211.112814.80 din/L | 238.993186.53 din/L | 240.003200.00 din/L | — | 2600.00 din/L | |
| — | — | — | — | 342.70342.70 din/kom | 342.70 din/kom |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 4 od 75 prodavaca
✓195.00 RSD2600.00 din/L

✓211.11 RSD2814.80 din/L

✓238.99 RSD3186.53 din/L

✓240.00 RSD3200.00 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

460.99
6146.53 din/L
460.99
6146.53 din/L479.99
6399.87 din/L479.99
6399.87 din/L
305.99
4079.87 din/L
305.99
4079.87 din/L

259.40
259.40 din/kom
290.49
290.49 din/kom320.99
320.99 din/kom
371.99
186.00 din/kom
371.99
186.00 din/kom388.99
194.50 din/kom
390.47
195.24 din/kom399.99
200.00 din/kom399.99
200.00 din/kom
471.99
4719.90 din/kg
305.99
4079.87 din/L
305.99
4079.87 din/L319.99
4266.53 din/L319.99
4266.53 din/LAkcija
Pasta COLGATE Max white One optic 50ml

479.99
9599.80 din/L479.99
9599.80 din/LAkcija
Pasta COLGATE Max white Purple reveal 75ml


399.00
5320.00 din/L460.99
6146.53 din/L479.99
6399.87 din/L479.99
6399.87 din/L