
Omiljeni
Akcija

341.96
6839.20 din/L
446.00
8920.00 din/L
449.97
8999.40 din/L
464.00
9280.00 din/L
470.52
9410.40 din/L
472.38
9447.60 din/L
477.00
9540.00 din/L
499.99
9999.80 din/L
527.99
10559.80 din/L530.99
10619.80 din/L530.99
10619.80 din/L
530.99
10619.80 din/L
534.99
10699.80 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: Fortuna po 6839.20 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 50ml | 341.96 din | 6839.20 din/L |
![]() | 50ml | 446.00 din | 8920.00 din/L |
![]() | 50ml | 449.97 din | 8999.40 din/L |
![]() | 50ml | 464.00 din | 9280.00 din/L |
![]() | 50ml | 470.52 din | 9410.40 din/L |
![]() | 50ml | 472.38 din | 9447.60 din/L |
![]() | 50ml | 477.00 din | 9540.00 din/L |
![]() | 50ml | 499.99 din | 9999.80 din/L |
![]() | 50ml | 527.99 din | 10559.80 din/L |
| 50ml | 530.99 din | 10619.80 din/L | |
| 50ml | 530.99 din | 10619.80 din/L | |
![]() | 50ml | 530.99 din | 10619.80 din/L |
![]() | 50ml | 534.99 din | 10699.80 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
341.966839.20 din/L | 446.008920.00 din/L | 449.978999.40 din/L | 464.009280.00 din/L | 470.529410.40 din/L | 472.389447.60 din/L | 477.009540.00 din/L | 499.999999.80 din/L | 527.9910559.80 din/L | 530.9910619.80 din/L | 530.9910619.80 din/L | 530.9910619.80 din/L | 534.9910699.80 din/L | — | — | 6839.20 din/L | |
| — | — | — | — | — | — | — | — | 527.997542.71 din/L | 530.997585.57 din/L | 530.997585.57 din/L | 530.997585.57 din/L | — | 534.137630.43 din/L | 534.137630.43 din/L | 7542.71 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 13 od 75 prodavaca
✓341.96 RSD6839.20 din/L

✓446.00 RSD8920.00 din/L

✓449.97 RSD8999.40 din/L

✓464.00 RSD9280.00 din/L

✓470.52 RSD9410.40 din/L

✓472.38 RSD9447.60 din/L

✓477.00 RSD9540.00 din/L

✓499.99 RSD9999.80 din/L

✓527.99 RSD10559.80 din/L
✓530.99 RSD10619.80 din/L
✓530.99 RSD10619.80 din/L

✓530.99 RSD10619.80 din/L

✓534.99 RSD10699.80 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!
529.99
10599.80 din/L529.99
10599.80 din/L800.91
16018.20 din/L800.91
16018.20 din/L529.99
10599.80 din/L529.99
10599.80 din/L759.99
3039.96 din/L759.99
3039.96 din/L
763.99
3055.96 din/L
458.25
3055.00 din/L
499.99
3333.27 din/L534.13
7630.43 din/L534.13
7630.43 din/L529.99
3533.27 din/L529.99
3533.27 din/L529.99
3533.27 din/L529.99
3533.27 din/L