Omiljeni
Akcija
352.27
1174.23 din/L389.99
1299.97 din/L389.99
1299.97 din/L435.99
1453.30 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: DIS po 1174.23 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 300ml | 352.27 din | 1174.23 din/L | |
| 300ml | 389.99 din | 1299.97 din/L | |
| 300ml | 389.99 din | 1299.97 din/L | |
| 300ml | 435.99 din | 1453.30 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
367.601225.33 din/L | 367.601225.33 din/L | 375.901253.00 din/L | 399.991333.30 din/L | 400.001333.33 din/L | 422.551408.50 din/L | 429.001430.00 din/L | 429.991433.30 din/L | 431.941439.80 din/L | 435.991453.30 din/L | 1225.33 din/L | |
| — | — | — | — | — | 352.271174.23 din/L | — | 389.991299.97 din/L | 389.991299.97 din/L | 435.991453.30 din/L | 1174.23 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 4 od 75 prodavaca✓352.27 RSD1174.23 din/L
✓389.99 RSD1299.97 din/L
✓389.99 RSD1299.97 din/L
✓435.99 RSD1453.30 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

1099.99
758.61 din/kg
737.45
491.63 din/L
740.20
493.47 din/L
747.97
498.65 din/L773.65
515.77 din/L
805.45
536.97 din/L826.62
551.08 din/L+7 vise

277.00
554.00 din/L
266.99
355.99 din/L
279.00
372.00 din/L
249.42
332.56 din/L
249.50
332.67 din/L
251.55
335.40 din/L
259.00
345.33 din/L
260.15
346.87 din/L
260.20
346.93 din/L+10 vise

344.18
458.91 din/L
249.00
332.00 din/L
337.99
675.98 din/L


