
Omiljeni
Akcija

436.58
582.11 din/L
437.00
582.67 din/L488.76
651.68 din/L
498.90
665.20 din/L699.99
933.32 din/L
699.99
933.32 din/L
727.99
970.65 din/L
924.99
1233.32 din/L928.23
1237.64 din/L928.23
1237.64 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: Fortuna po 582.11 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 750ml | 436.58 din | 582.11 din/L |
![]() | 750ml | 437.00 din | 582.67 din/L |
| 750ml | 488.76 din | 651.68 din/L | |
![]() | 750ml | 498.90 din | 665.20 din/L |
| 750ml | 699.99 din | 933.32 din/L | |
![]() | 750ml | 699.99 din | 933.32 din/L |
![]() | 750ml | 727.99 din | 970.65 din/L |
![]() | 750ml | 924.99 din | 1233.32 din/L |
| 750ml | 928.23 din | 1237.64 din/L | |
| 750ml | 928.23 din | 1237.64 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
419.00838.00 din/kg | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 838.00 din/kg | |
| — | 436.58582.11 din/L | 437.00582.67 din/L | 488.76651.68 din/L | 498.90665.20 din/L | 699.99933.32 din/L | 699.99933.32 din/L | 727.99970.65 din/L | 924.991233.32 din/L | 928.231237.64 din/L | 928.231237.64 din/L | — | 582.11 din/L | |
219.00219.00 din/kom | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 315.00315.00 din/kom | 219.00 din/kom |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 10 od 75 prodavaca
✓436.58 RSD582.11 din/L

✓437.00 RSD582.67 din/L
✓488.76 RSD651.68 din/L

✓498.90 RSD665.20 din/L
✓699.99 RSD933.32 din/L

✓699.99 RSD933.32 din/L

✓727.99 RSD970.65 din/L

✓924.99 RSD1233.32 din/L
✓928.23 RSD1237.64 din/L
✓928.23 RSD1237.64 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!
448.86
2992.40 din/L
272.88
5457.60 din/L135.99
2719.80 din/L135.99
2719.80 din/L310.00
1240.00 din/L339.99
1359.96 din/L
339.99
1359.96 din/L
339.99
1359.96 din/L349.99
1399.96 din/L439.99
1759.96 din/L+1 vise

210.00
2100.00 din/L
290.85
1454.25 din/L
224.86
899.44 din/L
240.62
962.48 din/L
244.50
978.00 din/L
449.99
1799.96 din/L
217.49
869.96 din/L

