
Omiljeni
Akcija

359.00
1436.00 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: Metalac Proleter po 1436.00 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 250ml | 359.00 din | 1436.00 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
359.001436.00 din/L | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1436.00 din/L | |
487.501218.75 din/L | 593.701484.25 din/L | 619.991549.98 din/L | 623.991559.98 din/L | 649.991624.98 din/L | 659.341648.35 din/L | 699.991749.98 din/L | 754.001885.00 din/L | 941.952354.88 din/L | 951.992379.98 din/L | 951.992379.98 din/L | 961.992404.98 din/L | 974.992437.48 din/L | 1218.75 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 1 od 75 prodavaca
✓359.00 RSD1436.00 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


979.99
2449.97 din/L

487.50
1218.75 din/L
593.70
1484.25 din/L
619.99
1549.97 din/L
623.99
1559.97 din/L
649.99
1624.97 din/L
659.34
1648.35 din/L+7 vise

906.99
2267.47 din/L
943.27
2358.18 din/L
949.99
2374.97 din/L952.02
2380.05 din/L952.02
2380.05 din/L
1267.00
2027.20 din/L
1267.00
2027.20 din/L
949.99
2374.97 din/L951.99
2379.97 din/L
951.99
2379.97 din/L952.02
2380.05 din/L952.02
2380.05 din/L
954.99
2387.47 din/L
619.00
2476.00 din/L
346.50
1386.00 din/L358.64
1434.56 din/L
346.50
1386.00 din/L358.64
1434.56 din/L


