
Omiljeni
Akcija

436.58
582.11 din/L
437.00
582.67 din/L699.99
933.32 din/L
727.99
970.65 din/L
924.99
1233.32 din/L928.23
1237.64 din/L928.23
1237.64 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: Fortuna po 582.11 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 750ml | 436.58 din | 582.11 din/L |
![]() | 750ml | 437.00 din | 582.67 din/L |
| 750ml | 699.99 din | 933.32 din/L | |
![]() | 750ml | 727.99 din | 970.65 din/L |
![]() | 750ml | 924.99 din | 1233.32 din/L |
| 750ml | 928.23 din | 1237.64 din/L | |
| 750ml | 928.23 din | 1237.64 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
219.00876.00 din/L | 288.991155.96 din/L | 315.001260.00 din/L | — | — | — | — | — | — | — | 876.00 din/L | |
419.00838.00 din/L | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 838.00 din/L | |
| — | — | — | 436.58582.11 din/L | 437.00582.67 din/L | 699.99933.32 din/L | 727.99970.65 din/L | 924.991233.32 din/L | 928.231237.64 din/L | 928.231237.64 din/L | 582.11 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 7 od 75 prodavaca
✓436.58 RSD582.11 din/L

✓437.00 RSD582.67 din/L
✓699.99 RSD933.32 din/L

✓727.99 RSD970.65 din/L

✓924.99 RSD1233.32 din/L
✓928.23 RSD1237.64 din/L
✓928.23 RSD1237.64 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

320.94
641.88 din/L
339.00
678.00 din/L490.01
980.02 din/L549.99
1099.98 din/L549.99
1099.98 din/L
571.99
1143.98 din/L+1 vise


189.00
756.00 din/L
219.99
879.96 din/L349.99
1399.96 din/L439.99
1759.96 din/L449.99
1799.96 din/L
370.60
741.20 din/L
604.99
3024.95 din/L
677.00
3385.00 din/L
749.99
3749.95 din/L
159.99
2133.20 din/L
217.40
334.46 din/L
339.99
453.32 din/L
