Omiljeni
Akcija

335.00
4466.67 din/L
478.62
6381.60 din/L483.49
6446.53 din/L
483.49
6446.53 din/L
483.49
6446.53 din/L
504.99
6733.20 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: Metalac Proleter po 4466.67 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 75ml | 335.00 din | 4466.67 din/L |
![]() | 75ml | 478.62 din | 6381.60 din/L |
| 75ml | 483.49 din | 6446.53 din/L | |
![]() | 75ml | 483.49 din | 6446.53 din/L |
![]() | 75ml | 483.49 din | 6446.53 din/L |
![]() | 75ml | 504.99 din | 6733.20 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
89.991799.80 din/L | 217.644352.80 din/L | 313.996279.80 din/L | 313.996279.80 din/L | 314.226284.40 din/L | 314.226284.40 din/L | 329.996599.80 din/L | — | — | 1799.80 din/L | |
| — | 335.004466.67 din/L | 483.496446.53 din/L | 483.496446.53 din/L | — | — | 478.626381.60 din/L | 483.496446.53 din/L | 504.996733.20 din/L | 4466.67 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 6 od 75 prodavaca
✓335.00 RSD4466.67 din/L

✓478.62 RSD6381.60 din/L
✓483.49 RSD6446.53 din/L

✓483.49 RSD6446.53 din/L

✓483.49 RSD6446.53 din/L

✓504.99 RSD6733.20 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

415.49
1384.97 din/L
455.00
1516.67 din/L
209.00
4180.00 din/L
396.65
528.87 din/L
397.50
530.00 din/L
399.99
533.32 din/L
427.47
569.96 din/L
427.50
570.00 din/L444.99
593.32 din/L+2 vise
354.99
1183.30 din/L
404.00
1346.67 din/L
419.92
1399.73 din/L
479.99
1599.97 din/L
498.90
1663.00 din/L
165.00
3300.00 din/L1159.96
23199.20 din/L539.91
2159.64 din/L
675.90
2703.60 din/L
619.99
4133.27 din/L626.01
4173.40 din/L