Omiljeni
Akcija

329.99
824.98 din/L
422.00
1055.00 din/L
449.99
1124.97 din/L628.99
1572.47 din/L636.09
1590.22 din/L636.09
1590.22 din/L
639.99
1599.97 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: Quattro po 824.98 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 400ml | 329.99 din | 824.98 din/L |
![]() | 400ml | 422.00 din | 1055.00 din/L |
![]() | 400ml | 449.99 din | 1124.98 din/L |
| 400ml | 628.99 din | 1572.48 din/L | |
| 400ml | 636.09 din | 1590.23 din/L | |
| 400ml | 636.09 din | 1590.23 din/L | |
![]() | 400ml | 639.99 din | 1599.98 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
247.99991.96 din/L | 279.991119.96 din/L | 349.991399.96 din/L | 480.991923.96 din/L | 484.991939.96 din/L | 487.301949.20 din/L | 487.301949.20 din/L | — | 991.96 din/L | |
| — | 329.99824.98 din/L | 449.991124.98 din/L | 628.991572.48 din/L | 639.991599.98 din/L | 636.091590.23 din/L | 636.091590.23 din/L | 422.001055.00 din/L | 824.98 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 7 od 75 prodavaca
✓329.99 RSD824.98 din/L

✓422.00 RSD1055.00 din/L

✓449.99 RSD1124.98 din/L
✓628.99 RSD1572.48 din/L
✓636.09 RSD1590.23 din/L
✓636.09 RSD1590.23 din/L

✓639.99 RSD1599.98 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

426.00
2130.00 din/L
849.99
4249.95 din/L
343.00
857.50 din/L
449.99
1124.97 din/L
158.40
2112.00 din/L

399.00
1330.00 din/L
460.00
1533.33 din/L
479.99
1599.97 din/L
483.70
1612.33 din/L
495.64
1652.13 din/L
499.99
1666.63 din/L+2 vise


275.00
1100.00 din/L
393.43
1573.72 din/L399.99
1599.96 din/L403.99
1615.96 din/L
415.99
1663.96 din/L
275.00
275.00 din/L

390.20
1560.80 din/L399.99
1599.96 din/L
415.99
1663.96 din/L