Logo
lupa-ikonica
lupa-ikonica
Omiljeni
Akcija
Gel za tusiranje Game STR8 250ml
Fortuna-logo
197.84
791.36 din/L
Trnava Promet-logo
218.00
872.00 din/L
Plus Cash&Carry-logo
220.59
882.36 din/L
Quattro-logo
227.99
911.96 din/L
Maxi-logo
394.99
1579.96 din/L
Shop&Go-logo
394.99
1579.96 din/L
Mega Maxi-logo
394.99
1579.96 din/L
DIS-logo
395.42
1581.68 din/L
Univerexport-logo
398.99
1595.96 din/L
IDEA-logo
409.05
1636.20 din/L
Roda-logo
409.05
1636.20 din/L

Opis proizvoda i karakteristike

Brend: Str8

Količina i jedinica mere: 1kom

Poznati bar-kodovi: 5201314170372

Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :
baner

Poređenje jediničnih cena

Najjeftinije po L: Fortuna po 791.36 din/L
ProdavacPakovanjeCenaCena po jedinici
Fortuna
Fortunanajjeftinije
250ml
197.84 din
791.36 din/L
Trnava Promet
Trnava Promet
250ml
218.00 din
872.00 din/L
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
250ml
220.59 din
882.36 din/L
Quattro
Quattro
250ml
227.99 din
911.96 din/L
Maxi
Maxi
250ml
394.99 din
1579.96 din/L
Shop&Go
Shop&Go
250ml
394.99 din
1579.96 din/L
Mega Maxi
Mega Maxi
250ml
394.99 din
1579.96 din/L
DIS
DIS
250ml
395.42 din
1581.68 din/L
Univerexport
Univerexport
250ml
398.99 din
1595.96 din/L
IDEA
IDEA
250ml
409.05 din
1636.20 din/L
Roda
Roda
250ml
409.05 din
1636.20 din/L

Varijante pakovanja

Varijanta
Fortuna
Fortuna
Trnava Promet
Trnava Promet
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
Quattro
Quattro
Maxi
Maxi
Shop&Go
Shop&Go
Mega Maxi
Mega Maxi
DIS
DIS
Univerexport
Univerexport
IDEA
IDEA
Roda
Roda
Medius
Medius
Šumadija Market
Šumadija Market
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
Super Vero
Super Vero
Najjeftinija
197.84791.36 din/L
218.00872.00 din/L
220.59882.36 din/L
227.99911.96 din/L
394.991579.96 din/L
394.991579.96 din/L
394.991579.96 din/L
395.421581.68 din/L
398.991595.96 din/L
409.051636.20 din/L
409.051636.20 din/L
————791.36 din/L
307.03767.58 din/L
290.00725.00 din/L
337.50843.75 din/L
299.99749.98 din/L
389.99974.98 din/L
389.99974.98 din/L
389.99974.98 din/L
————
286.99717.48 din/L
308.00770.00 din/L
333.72834.30 din/L
549.991374.98 din/L
717.48 din/L

Mapa dostupnosti

Dostupno kod 11 od 75 prodavaca
Fortuna
Fortuna
✓197.84 RSD791.36 din/L
Trnava Promet
Trnava Promet
✓218.00 RSD872.00 din/L
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
✓220.59 RSD882.36 din/L
Quattro
Quattro
✓227.99 RSD911.96 din/L
Maxi
Maxi
✓394.99 RSD1579.96 din/L
Shop&Go
Shop&Go
✓394.99 RSD1579.96 din/L
Mega Maxi
Mega Maxi
✓394.99 RSD1579.96 din/L
DIS
DIS
✓395.42 RSD1581.68 din/L
Univerexport
Univerexport
✓398.99 RSD1595.96 din/L
IDEA
IDEA
✓409.05 RSD1636.20 din/L
Roda
Roda
✓409.05 RSD1636.20 din/L

Prijave cena korisnika

Cene koje su kupci prijavili na licu mesta

Prijavite se da prijavite cenu

Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

Uporedite sa sličnim proizvodima