Omiljeni
Akcija

197.84
791.36 din/L
218.00
872.00 din/L
220.59
882.36 din/L
227.99
911.96 din/L394.99
1579.96 din/L
394.99
1579.96 din/L
394.99
1579.96 din/L395.42
1581.68 din/L398.99
1595.96 din/L409.05
1636.20 din/L409.05
1636.20 din/LOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Str8
Količina i jedinica mere: 1kom
Poznati bar-kodovi: 5201314170372
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: Fortuna po 791.36 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 250ml | 197.84 din | 791.36 din/L |
![]() | 250ml | 218.00 din | 872.00 din/L |
![]() | 250ml | 220.59 din | 882.36 din/L |
![]() | 250ml | 227.99 din | 911.96 din/L |
| 250ml | 394.99 din | 1579.96 din/L | |
![]() | 250ml | 394.99 din | 1579.96 din/L |
![]() | 250ml | 394.99 din | 1579.96 din/L |
| 250ml | 395.42 din | 1581.68 din/L | |
| 250ml | 398.99 din | 1595.96 din/L | |
| 250ml | 409.05 din | 1636.20 din/L | |
| 250ml | 409.05 din | 1636.20 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
197.84791.36 din/L | 218.00872.00 din/L | 220.59882.36 din/L | 227.99911.96 din/L | 394.991579.96 din/L | 394.991579.96 din/L | 394.991579.96 din/L | 395.421581.68 din/L | 398.991595.96 din/L | 409.051636.20 din/L | 409.051636.20 din/L | — | — | — | — | 791.36 din/L | |
307.03767.58 din/L | 290.00725.00 din/L | 337.50843.75 din/L | 299.99749.98 din/L | 389.99974.98 din/L | 389.99974.98 din/L | 389.99974.98 din/L | — | — | — | — | 286.99717.48 din/L | 308.00770.00 din/L | 333.72834.30 din/L | 549.991374.98 din/L | 717.48 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 11 od 75 prodavaca
✓197.84 RSD791.36 din/L

✓218.00 RSD872.00 din/L

✓220.59 RSD882.36 din/L

✓227.99 RSD911.96 din/L
✓394.99 RSD1579.96 din/L

✓394.99 RSD1579.96 din/L

✓394.99 RSD1579.96 din/L
✓395.42 RSD1581.68 din/L
✓398.99 RSD1595.96 din/L
✓409.05 RSD1636.20 din/L
✓409.05 RSD1636.20 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

206.25
916.67 din/L
233.00
1035.56 din/L
289.99
1449.95 din/L
285.00
712.50 din/L
163.99
327.98 din/L
163.99
327.98 din/L
163.99
327.98 din/L
429.99
429.99 din/L
399.99
533.32 din/L



