
Omiljeni
Akcija
520.00
800.00 din/L
679.99
1046.14 din/L726.99
1118.45 din/L
726.99
1118.45 din/L
726.99
1118.45 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: DIS po 800.00 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 650ml | 520.00 din | 800.00 din/L | |
![]() | 650ml | 679.99 din | 1046.14 din/L |
| 650ml | 726.99 din | 1118.45 din/L | |
![]() | 650ml | 726.99 din | 1118.45 din/L |
![]() | 650ml | 726.99 din | 1118.45 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
318.991275.96 din/L | 369.991479.96 din/L | 378.991515.96 din/L | 378.991515.96 din/L | 399.991599.96 din/L | 399.991599.96 din/L | — | — | — | — | 1275.96 din/L | |
520.00800.00 din/L | — | 726.991118.45 din/L | 726.991118.45 din/L | — | — | 679.991046.14 din/L | 726.991118.45 din/L | — | — | 800.00 din/L | |
| — | — | — | — | — | — | — | 724.49965.99 din/L | 484.00645.33 din/L | 804.991073.32 din/L | 645.33 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 5 od 75 prodavaca✓520.00 RSD800.00 din/L

✓679.99 RSD1046.14 din/L
✓726.99 RSD1118.45 din/L

✓726.99 RSD1118.45 din/L

✓726.99 RSD1118.45 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

318.99
1275.96 din/L
369.99
1479.96 din/L378.99
1515.96 din/L
378.99
1515.96 din/L399.99
1599.96 din/L399.99
1599.96 din/L
499.99
499.99 din/kom367.79
1838.95 din/L
408.28
2721.87 din/L510.01
3400.07 din/L219.98
733.27 din/LAkcija
AFRODITA Clean phase 1 Hydra solution gel za čišćenje lica 150ml

1099.00
7326.67 din/L1299.00
8660.00 din/LAkcija
AFRODITA Re Balance pena za čišćenje lica 150ml


