
Omiljeni
Akcija

478.00
1062.22 din/L529.99
1177.76 din/L
529.99
1177.76 din/L
529.99
1177.76 din/L533.99
1186.64 din/L668.21
1484.91 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: Šumadija Market po 1062.22 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 450ml | 478.00 din | 1062.22 din/L |
| 450ml | 529.99 din | 1177.76 din/L | |
![]() | 450ml | 529.99 din | 1177.76 din/L |
![]() | 450ml | 529.99 din | 1177.76 din/L |
| 450ml | 533.99 din | 1186.64 din/L | |
| 450ml | 668.21 din | 1484.91 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
239.98959.92 din/L | 254.541018.16 din/L | 257.001028.00 din/L | 339.991359.96 din/L | 339.991359.96 din/L | 349.991399.96 din/L | 355.991423.96 din/L | 445.001780.00 din/L | 445.001780.00 din/L | 446.991787.96 din/L | — | — | 959.92 din/L | |
668.211484.91 din/L | — | — | 529.991177.76 din/L | 529.991177.76 din/L | — | 533.991186.64 din/L | — | — | — | 478.001062.22 din/L | 529.991177.76 din/L | 1062.22 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 6 od 75 prodavaca
✓478.00 RSD1062.22 din/L
✓529.99 RSD1177.76 din/L

✓529.99 RSD1177.76 din/L

✓529.99 RSD1177.76 din/L
✓533.99 RSD1186.64 din/L
✓668.21 RSD1484.91 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!
Akcija
Gel za tuširanje DOVE Men+ care active comfort Fifa 400ml
Akcija
Gel za tuširanje DOVE kokos badem 225ml


475.00
678.57 din/L
475.00
678.57 din/L
475.00
678.57 din/L
399.90
1599.60 din/L
272.00
1088.00 din/L
420.00
560.00 din/L



