Omiljeni
Akcija

246.24
984.96 din/L
258.70
1034.80 din/L513.36
2053.44 din/L513.36
2053.44 din/L
517.99
2071.96 din/L
529.99
2119.96 din/LOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Dove Men+Care
Količina i jedinica mere: 1kom
Poznati bar-kodovi: 8710447198094
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: DTL Tekijanka po 984.96 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 250ml | 246.24 din | 984.96 din/L |
![]() | 250ml | 258.70 din | 1034.80 din/L |
| 250ml | 513.36 din | 2053.44 din/L | |
| 250ml | 513.36 din | 2053.44 din/L | |
![]() | 250ml | 517.99 din | 2071.96 din/L |
![]() | 250ml | 529.99 din | 2119.96 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
246.24984.96 din/L | 258.701034.80 din/L | 513.362053.44 din/L | 513.362053.44 din/L | 517.992071.96 din/L | 529.992119.96 din/L | — | — | — | 984.96 din/L | |
| — | — | — | — | — | — | 409.001022.50 din/L | 783.991959.98 din/L | 783.991959.98 din/L | 1022.50 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 6 od 75 prodavaca
✓246.24 RSD984.96 din/L

✓258.70 RSD1034.80 din/L
✓513.36 RSD2053.44 din/L
✓513.36 RSD2053.44 din/L

✓517.99 RSD2071.96 din/L

✓529.99 RSD2119.96 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

289.99
1449.95 din/L990.45
1320.60 din/L990.45
1320.60 din/L524.52
2098.08 din/L524.52
2098.08 din/L410.01
1822.27 din/L524.52
2331.20 din/L524.52
2331.20 din/L
370.60
741.20 din/L806.31
1612.62 din/L806.31
1612.62 din/L
370.64
823.64 din/L806.31
1791.80 din/L806.31
1791.80 din/L
175.70
702.80 din/L
240.01
960.04 din/L
269.99
1079.96 din/L360.01
1440.04 din/L
419.99
1679.96 din/L512.99
2051.96 din/L+4 vise

193.99
193.99 din/L