
Omiljeni
Akcija

245.93
1639.53 din/L
299.99
1999.93 din/L
339.00
2260.00 din/LOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Str8
Količina i jedinica mere: 150ml
Poznati bar-kodovi: 5201314048886
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: Fortuna po 1639.53 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 150ml | 245.93 din | 1639.53 din/L |
![]() | 150ml | 299.99 din | 1999.93 din/L |
![]() | 150ml | 339.00 din | 2260.00 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
245.931639.53 din/L | 299.991999.93 din/L | 339.002260.00 din/L | — | — | — | — | — | — | — | 1639.53 din/L | |
| — | — | — | 395.591582.36 din/L | 742.492969.96 din/L | 742.492969.96 din/L | 742.492969.96 din/L | 759.993039.96 din/L | 768.153072.60 din/L | 768.153072.60 din/L | 1582.36 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 3 od 75 prodavaca
✓245.93 RSD1639.53 din/L

✓299.99 RSD1999.93 din/L

✓339.00 RSD2260.00 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

337.65
2251.00 din/L
376.00
2506.67 din/L
440.00
2933.33 din/L

336.42
1682.10 din/L399.99
1999.95 din/L449.99
2249.95 din/L
449.99
2249.95 din/L
449.99
2249.95 din/L
250.00
1666.67 din/L
265.99
1773.27 din/L
296.40
1976.00 din/L
298.99
1993.27 din/L
299.55
1997.00 din/L
311.99
2079.93 din/L+8 vise

307.50
6150.00 din/L429.99
8599.80 din/L449.99
8999.80 din/L
449.99
8999.80 din/L
307.50
307.50 din/L
315.00
315.00 din/L
364.30
364.30 din/L
291.00
1940.00 din/L
297.99
1986.60 din/L
268.30
1788.67 din/L
286.88
1912.53 din/L
314.95
2099.67 din/L516.91
717.93 din/L
565.90
785.97 din/L
