
Omiljeni
Akcija
479.99
3199.93 din/L
479.99
3199.93 din/L
498.99
3326.60 din/L
649.99
4333.27 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: Maxi po 3199.93 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 150ml | 479.99 din | 3199.93 din/L | |
![]() | 150ml | 479.99 din | 3199.93 din/L |
![]() | 150ml | 498.99 din | 3326.60 din/L |
![]() | 150ml | 649.99 din | 4333.27 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |
|---|---|---|---|---|---|
479.993199.93 din/L | 479.993199.93 din/L | 498.993326.60 din/L | 649.994333.27 din/L | 3199.93 din/L | |
479.992399.95 din/L | 479.992399.95 din/L | 498.992494.95 din/L | — | 2399.95 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 4 od 75 prodavaca✓479.99 RSD3199.93 din/L

✓479.99 RSD3199.93 din/L

✓498.99 RSD3326.60 din/L

✓649.99 RSD4333.27 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

351.96
2346.40 din/L479.99
3199.93 din/L
479.99
3199.93 din/L
479.99
3199.93 din/L
649.99
4333.27 din/L
479.99
3199.93 din/L
479.99
3199.93 din/L
498.99
3326.60 din/L
519.99
3466.60 din/L
649.99
4333.27 din/L695.99
4639.93 din/L
479.99
3199.93 din/L
479.99
3199.93 din/L
498.99
3326.60 din/L
519.99
3466.60 din/L
649.99
4333.27 din/L695.99
4639.93 din/L
479.99
3199.93 din/L
479.99
3199.93 din/L
498.99
3326.60 din/L
519.99
3466.60 din/L
649.99
4333.27 din/L695.99
4639.93 din/L
329.99
1.32 din/m
371.00
1.48 din/m
415.10
1.66 din/m

270.24
1801.60 din/L
279.99
1866.60 din/L284.85
1899.00 din/L
309.00
2060.00 din/L
309.99
2066.60 din/L
319.00
2126.67 din/L+5 vise

379.99
2533.27 din/L
379.99
2533.27 din/L
379.99
2533.27 din/L
479.99
3199.93 din/L
479.99
3199.93 din/L
498.99
3326.60 din/L695.99
4639.93 din/L
699.99
4666.60 din/L