
Omiljeni
Akcija

329.90
0.82 din/m372.99
0.93 din/m
372.99
0.93 din/m
372.99
0.93 din/m452.25
1.13 din/m452.25
1.13 din/m
455.99
1.14 din/m456.99
1.14 din/m
462.00
1.16 din/m
462.26
1.16 din/mGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po m: DTL Vum po 0.82 din/m
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 400m | 329.90 din | 0.82 din/m |
| 400m | 372.99 din | 0.93 din/m | |
![]() | 400m | 372.99 din | 0.93 din/m |
![]() | 400m | 372.99 din | 0.93 din/m |
| 400m | 452.25 din | 1.13 din/m | |
| 400m | 452.25 din | 1.13 din/m | |
![]() | 400m | 455.99 din | 1.14 din/m |
| 400m | 456.99 din | 1.14 din/m | |
![]() | 400m | 462.00 din | 1.16 din/m |
![]() | 400m | 462.26 din | 1.16 din/m |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
194.00970.00 din/L | 199.98999.90 din/L | 200.001000.00 din/L | 202.001010.00 din/L | 205.001025.00 din/L | 205.841029.20 din/L | 209.981049.90 din/L | 216.201081.00 din/L | 216.211081.05 din/L | 219.151095.75 din/L | 229.991149.95 din/L | 229.991149.95 din/L | 229.991149.95 din/L | 264.991324.95 din/L | 267.301336.50 din/L | 267.301336.50 din/L | 269.991349.95 din/L | 269.991349.95 din/L | 329.991649.95 din/L | 970.00 din/L | |
| — | — | 462.261.16 din/m | 329.900.82 din/m | 462.001.16 din/m | — | — | — | — | — | 372.990.93 din/m | 372.990.93 din/m | 372.990.93 din/m | — | 452.251.13 din/m | 452.251.13 din/m | 455.991.14 din/m | 456.991.14 din/m | — | 0.82 din/m |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 10 od 75 prodavaca
✓329.90 RSD0.82 din/m
✓372.99 RSD0.93 din/m

✓372.99 RSD0.93 din/m

✓372.99 RSD0.93 din/m
✓452.25 RSD1.13 din/m
✓452.25 RSD1.13 din/m

✓455.99 RSD1.14 din/m
✓456.99 RSD1.14 din/m

✓462.00 RSD1.16 din/m

✓462.26 RSD1.16 din/m
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

255.00
1275.00 din/L

194.00
970.00 din/L
199.98
999.90 din/L
200.00
1000.00 din/L
202.00
1010.00 din/L
205.00
1025.00 din/L205.84
1029.20 din/L+13 vise


334.99
3349.90 din/L336.99
3369.90 din/L
337.13
3371.30 din/L
200.93
574.09 din/L
212.00
605.71 din/L
223.51
638.60 din/L
238.00
680.00 din/L
249.00
711.43 din/L
250.01
714.31 din/L+4 vise
179.99
3599.80 din/L188.68
3773.60 din/L
269.99
1349.95 din/L

187.48
937.40 din/L
194.00
970.00 din/L
200.00
1000.00 din/L
202.00
1010.00 din/L
205.00
1025.00 din/L
209.82
1049.10 din/L+10 vise


55.00
611.11 din/kg
74.00
822.22 din/kg
74.99
833.22 din/kg
77.80
864.44 din/kg
81.90
910.00 din/kg
83.00
922.22 din/kg+9 vise



