
Omiljeni
Akcija
959.99
1919.98 din/L963.99
1927.98 din/L963.99
1927.98 din/L
963.99
1927.98 din/L969.22
1938.44 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: Roda po 1919.98 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 500ml | 959.99 din | 1919.98 din/L | |
| 500ml | 963.99 din | 1927.98 din/L | |
| 500ml | 963.99 din | 1927.98 din/L | |
![]() | 500ml | 963.99 din | 1927.98 din/L |
| 500ml | 969.22 din | 1938.44 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
959.991919.98 din/L | 963.991927.98 din/L | 963.991927.98 din/L | 963.991927.98 din/L | 969.221938.44 din/L | — | — | — | — | — | — | — | 1919.98 din/L | |
| — | 632.99211.00 din/mm | — | 632.99211.00 din/mm | — | 349.00116.33 din/mm | 450.01150.00 din/mm | 599.99200.00 din/mm | 632.99211.00 din/mm | 633.53211.18 din/mm | 634.77211.59 din/mm | 671.45223.82 din/mm | 116.33 din/mm |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 5 od 75 prodavaca✓959.99 RSD1919.98 din/L
✓963.99 RSD1927.98 din/L
✓963.99 RSD1927.98 din/L

✓963.99 RSD1927.98 din/L
✓969.22 RSD1938.44 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


549.98
183.33 din/mm
573.42
191.14 din/mm
579.99
193.33 din/mm
587.58
195.86 din/mm
679.99
226.66 din/mm720.99
240.33 din/mm+7 vise


399.00
1734.78 din/L
459.96
1999.83 din/L
483.71
2103.09 din/L
495.64
2154.96 din/L
499.99
2173.87 din/L
508.99
2213.00 din/L+2 vise

720.99
2621.78 din/L
720.99
2621.78 din/L
720.99
2621.78 din/L721.45
2623.45 din/L725.17
2636.98 din/L725.17
2636.98 din/L+1 vise

299.00
1495.00 din/L378.72
1893.60 din/L378.72
1893.60 din/L299.99
1363.59 din/L

549.98
183.33 din/mm
573.43
191.14 din/mm
679.99
226.66 din/mm720.99
240.33 din/mm720.99
240.33 din/mm
720.99
240.33 din/mm+2 vise


579.99
3866.60 din/L720.99
4806.60 din/L
720.99
4806.60 din/L
720.99
4806.60 din/L721.45
4809.67 din/L
729.99
4866.60 din/L

339.99
2124.94 din/L
590.01
3687.56 din/L720.99
4506.19 din/L
720.99
4506.19 din/L
720.99
4506.19 din/L721.45
4509.06 din/L+1 vise



