Logo
lupa-ikonica
lupa-ikonica
Omiljeni
Akcija
Balzam Repair&Protect Pantene 500ml
Roda-logo
959.99
1919.98 din/L
Maxi-logo
963.99
1927.98 din/L
Univerexport-logo
963.99
1927.98 din/L
Shop&Go-logo
963.99
1927.98 din/L
IDEA-logo
969.22
1938.44 din/L
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :
baner

Poređenje jediničnih cena

Najjeftinije po L: Roda po 1919.98 din/L
ProdavacPakovanjeCenaCena po jedinici
Roda
Rodanajjeftinije
500ml
959.99 din
1919.98 din/L
Maxi
Maxi
500ml
963.99 din
1927.98 din/L
Univerexport
Univerexport
500ml
963.99 din
1927.98 din/L
Shop&Go
Shop&Go
500ml
963.99 din
1927.98 din/L
IDEA
IDEA
500ml
969.22 din
1938.44 din/L

Varijante pakovanja

Varijanta
Roda
Roda
Maxi
Maxi
Univerexport
Univerexport
Shop&Go
Shop&Go
IDEA
IDEA
Metalac Proleter
Metalac Proleter
DIS
DIS
Medius
Medius
Mega Maxi
Mega Maxi
Gomex
Gomex
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
DTL Podunavlje
DTL Podunavlje
Najjeftinija
959.991919.98 din/L
963.991927.98 din/L
963.991927.98 din/L
963.991927.98 din/L
969.221938.44 din/L
———————1919.98 din/L
—
632.99211.00 din/mm
—
632.99211.00 din/mm
—
349.00116.33 din/mm
450.01150.00 din/mm
599.99200.00 din/mm
632.99211.00 din/mm
633.53211.18 din/mm
634.77211.59 din/mm
671.45223.82 din/mm
116.33 din/mm

Mapa dostupnosti

Dostupno kod 5 od 75 prodavaca
Roda
Roda
✓959.99 RSD1919.98 din/L
Maxi
Maxi
✓963.99 RSD1927.98 din/L
Univerexport
Univerexport
✓963.99 RSD1927.98 din/L
Shop&Go
Shop&Go
✓963.99 RSD1927.98 din/L
IDEA
IDEA
✓969.22 RSD1938.44 din/L

Prijave cena korisnika

Cene koje su kupci prijavili na licu mesta

Prijavite se da prijavite cenu

Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

Uporedite sa sličnim proizvodima