Omiljeni
Akcija

309.98
3099.80 din/kg
339.99
3399.90 din/kg395.99
3959.90 din/kg
395.99
3959.90 din/kg
395.99
3959.90 din/kg396.18
3961.80 din/kg396.18
3961.80 din/kg
397.99
3979.90 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Plus Cash&Carry po 3099.80 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 2x50g | 309.98 din | 3099.80 din/kg |
![]() | 2x50g | 339.99 din | 3399.90 din/kg |
| 2x50g | 395.99 din | 3959.90 din/kg | |
![]() | 2x50g | 395.99 din | 3959.90 din/kg |
![]() | 2x50g | 395.99 din | 3959.90 din/kg |
| 2x50g | 396.18 din | 3961.80 din/kg | |
| 2x50g | 396.18 din | 3961.80 din/kg | |
![]() | 2x50g | 397.99 din | 3979.90 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
169.993399.80 din/kg | 199.993999.80 din/kg | 219.994399.80 din/kg | 219.994399.80 din/kg | 219.994399.80 din/kg | 219.994399.80 din/kg | — | — | — | 3399.80 din/kg | |
309.983099.80 din/kg | 339.993399.90 din/kg | 395.993959.90 din/kg | — | 395.993959.90 din/kg | 395.993959.90 din/kg | 396.183961.80 din/kg | 396.183961.80 din/kg | 397.993979.90 din/kg | 3099.80 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 8 od 75 prodavaca
✓309.98 RSD3099.80 din/kg

✓339.99 RSD3399.90 din/kg
✓395.99 RSD3959.90 din/kg

✓395.99 RSD3959.90 din/kg

✓395.99 RSD3959.90 din/kg
✓396.18 RSD3961.80 din/kg
✓396.18 RSD3961.80 din/kg

✓397.99 RSD3979.90 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

125.00
3125.00 din/kg
165.00
3000.00 din/kg

165.00
3000.00 din/kg
50.00
1250.00 din/kg170.99
1899.89 din/kg
170.99
1899.89 din/kg
170.99
1899.89 din/kg
1700.08
1700.08 din/kom
172.99
230.65 din/L
282.90
1131.60 din/L