
Omiljeni
Akcija
537.99
3260.55 din/kg537.99
3260.55 din/kg538.47
3263.45 din/kg
540.99
3278.73 din/kg549.99
3333.27 din/kg
562.99
3412.06 din/kgOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Domestos
Količina i jedinica mere: 165g
Poznati bar-kodovi: 8710908811562
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Maxi po 3260.55 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 3x55g | 537.99 din | 3260.55 din/kg | |
| 3x55g | 537.99 din | 3260.55 din/kg | |
| 3x55g | 538.47 din | 3263.45 din/kg | |
![]() | 3x55g | 540.99 din | 3278.73 din/kg |
| 3x55g | 549.99 din | 3333.27 din/kg | |
![]() | 3x55g | 562.99 din | 3412.06 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
155.002818.18 din/kg | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2818.18 din/kg | |
| — | 309.993099.90 din/kg | 339.993399.90 din/kg | 395.993959.90 din/kg | 395.993959.90 din/kg | 395.993959.90 din/kg | 396.183961.80 din/kg | 396.183961.80 din/kg | 397.993979.90 din/kg | — | — | — | — | — | 3099.90 din/kg | |
| — | — | — | — | — | — | — | — | — | 343.003118.18 din/kg | 399.993636.27 din/kg | — | — | — | 3118.18 din/kg | |
| — | — | — | 537.993260.55 din/kg | — | 562.993412.06 din/kg | — | 538.473263.45 din/kg | 540.993278.73 din/kg | — | — | 537.993260.55 din/kg | 549.993333.27 din/kg | — | 3260.55 din/kg | |
| — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 449.991799.96 din/kg | 1799.96 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 6 od 75 prodavaca✓537.99 RSD3260.55 din/kg
✓537.99 RSD3260.55 din/kg
✓538.47 RSD3263.45 din/kg

✓540.99 RSD3278.73 din/kg
✓549.99 RSD3333.27 din/kg

✓562.99 RSD3412.06 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


343.00
3118.18 din/kg
399.99
3636.27 din/kgAkcija
WC osveživač DOMESTOS power 5 lime 2x55g

299.99
2727.18 din/kg
395.99
3599.91 din/kg419.99
3818.09 din/kg419.99
3818.09 din/kg446.99
4063.55 din/kg+1 vise

150.00
3000.00 din/kg
249.70
2497.00 din/kg

152.99
3059.80 din/kg
153.00
3060.00 din/kg
189.99
3799.80 din/kg230.68
4613.60 din/kg230.68
4613.60 din/kg
109.00
4360.00 din/L85.00
1545.45 din/kg85.00
1545.45 din/kg
149.00
2709.09 din/kg

495.00
49500.00 din/L699.99
69999.00 din/L



