Akcija

Omiljeni
Akcija


811.99
1623.98 din/kg
811.99
1623.98 din/kg849.99
1699.98 din/kg
879.99
1759.98 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: PerSu po 1235.94 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 500g | 617.97 dinakcija | 1235.94 din/kg |
![]() | 500g | 649.00 dinakcija | 1298.00 din/kg |
| 500g | 811.99 din | 1623.98 din/kg | |
![]() | 500g | 811.99 din | 1623.98 din/kg |
| 500g | 849.99 din | 1699.98 din/kg | |
![]() | 500g | 879.99 din | 1759.98 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
617.971235.94 din/kg | 649.001298.00 din/kg | 811.991623.98 din/kg | 811.991623.98 din/kg | 849.991699.98 din/kg | 879.991759.98 din/kg | 1235.94 din/kg | |
| — | — | — | 1479.001479.00 din/kg | — | — | 1479.00 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 6 od 75 prodavaca
✓617.97 RSD1235.94 din/kgAkcija

✓649.00 RSD1298.00 din/kgAkcija
✓811.99 RSD1623.98 din/kg

✓811.99 RSD1623.98 din/kg
✓849.99 RSD1699.98 din/kg

✓879.99 RSD1759.98 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

399.00
399.00 din/kom
430.91
430.91 din/kom209.99
419.98 din/L
397.78
636.45 din/L269.99
539.98 din/L
309.00
618.00 din/kg
403.99
807.98 din/kg
430.90
861.80 din/kg
279.00
1395.00 din/kg
431.00
615.71 din/kg
465.99
745.58 din/L