Omiljeni
Akcija

399.99
222.22 din/L
659.00
366.11 din/L899.99
499.99 din/L930.93
517.18 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: DTL Vum po 222.22 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 1.8L | 399.99 din | 222.22 din/L |
![]() | 1.8L | 659.00 din | 366.11 din/L |
| 1.8L | 899.99 din | 499.99 din/L | |
| 1.8L | 930.93 din | 517.18 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
399.99222.22 din/L | 659.00366.11 din/L | 899.99499.99 din/L | 930.93517.18 din/L | — | 222.22 din/L | |
499.99260.41 din/L | — | 1076.98560.93 din/L | 1076.98560.93 din/L | 759.99395.83 din/L | 260.41 din/L | |
899.99222.22 din/L | — | — | — | — | 222.22 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 4 od 75 prodavaca
✓399.99 RSD222.22 din/L

✓659.00 RSD366.11 din/L
✓899.99 RSD499.99 din/L
✓930.93 RSD517.18 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

299.00
332.22 din/L
373.50
415.00 din/L520.06
577.84 din/L520.06
577.84 din/L
299.00
332.22 din/L
464.99
516.66 din/L504.99
561.10 din/L520.06
577.84 din/L
403.77
403.77 din/kom601.96
601.96 din/kom601.96
601.96 din/kom
249.00
249.00 din/kom
269.00
269.00 din/L
679.00
226.33 din/L
249.00
249.00 din/kom
35.00
388.89 din/L
