Omiljeni
Akcija

319.00
167.89 din/L
350.09
184.26 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: Metalac Proleter po 167.89 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 1900ml | 319.00 din | 167.89 din/L |
![]() | 1900ml | 350.09 din | 184.26 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija |
|---|---|---|---|---|
239.00239.00 din/L | 240.00240.00 din/L | — | 239.00 din/L | |
319.00167.89 din/L | — | 350.09184.26 din/L | 167.89 din/L | |
349.00174.50 din/L | — | — | 174.50 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 2 od 75 prodavaca
✓319.00 RSD167.89 din/L

✓350.09 RSD184.26 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

239.00
239.00 din/L
240.00
240.00 din/LAkcija
DUEL Jorgovan deterdžent + Like a diamond omekšivač + mrežica


208.60
208.60 din/L
239.00
239.00 din/L
289.99
289.99 din/L
149.99
78.94 din/L
389.00
204.74 din/L
339.00
178.42 din/L
351.51
185.01 din/L
349.00
174.50 din/L
363.35
181.68 din/LAkcija
DUEL Soft lotus deterdžent + omekšivač + šolja za kafu

Akcija
DUEL paket deterdžent za veš, omekšivač i korpa za veš

