Omiljeni
Akcija

163.99
182.21 din/L
170.91
189.90 din/L
175.00
194.44 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: DTL Vum po 182.21 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 900ml | 163.99 din | 182.21 din/L |
![]() | 900ml | 170.91 din | 189.90 din/L |
![]() | 900ml | 175.00 din | 194.44 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija |
|---|---|---|---|---|---|---|
105.00210.00 din/L | 119.29238.58 din/L | 122.99245.98 din/L | 124.99249.98 din/L | 127.00254.00 din/L | 210.00 din/L | |
175.00194.44 din/L | 170.91189.90 din/L | 163.99182.21 din/L | — | — | 182.21 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 3 od 75 prodavaca
✓163.99 RSD182.21 din/L

✓170.91 RSD189.90 din/L

✓175.00 RSD194.44 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

379.00
379.00 din/kom399.99
399.99 din/kom
229.00
229.00 din/kom
329.00
164.50 din/L
359.00
199.44 din/L
199.00
209.47 din/L
229.00
229.00 din/kom
359.00
188.95 din/L
329.00
173.16 din/L

