Logo
lupa-ikonica
lupa-ikonica
Omiljeni
Akcija
Omeksivac Lenor Gold Orchid 2x1,2L 96W
DIS-logo
579.96
241.65 din/L
Fortuna-logo
776.99
323.75 din/L
Medius-logo
979.99
408.33 din/L
Aman-logo
999.99
416.66 din/L
Univerexport-logo
1013.99
422.50 din/L
Gomex-logo
1116.36
465.15 din/L

Opis proizvoda i karakteristike

Brend: Lenor

Količina i jedinica mere: 1kom

Poznati bar-kodovi: 8006540938928

Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :
baner

Poređenje jediničnih cena

Najjeftinije po L: DIS po 241.65 din/L
ProdavacPakovanjeCenaCena po jedinici
DIS
DISnajjeftinije
2x1.2L
579.96 din
241.65 din/L
Fortuna
Fortuna
2x1.2L
776.99 din
323.75 din/L
Medius
Medius
2x1.2L
979.99 din
408.33 din/L
Aman
Aman
2x1.2L
999.99 din
416.66 din/L
Univerexport
Univerexport
2x1.2L
1013.99 din
422.50 din/L
Gomex
Gomex
2x1.2L
1116.36 din
465.15 din/L

Varijante pakovanja

Varijanta
PerSu
PerSu
DIS
DIS
Fortuna
Fortuna
Medius
Medius
Aman
Aman
Univerexport
Univerexport
Gomex
Gomex
Najjeftinija
829.99345.83 din/L
——————345.83 din/L
—
579.96241.65 din/L
776.99323.75 din/L
979.99408.33 din/L
999.99416.66 din/L
1013.99422.50 din/L
1116.36465.15 din/L
241.65 din/L

Mapa dostupnosti

Dostupno kod 6 od 75 prodavaca
DIS
DIS
✓579.96 RSD241.65 din/L
Fortuna
Fortuna
✓776.99 RSD323.75 din/L
Medius
Medius
✓979.99 RSD408.33 din/L
Aman
Aman
✓999.99 RSD416.66 din/L
Univerexport
Univerexport
✓1013.99 RSD422.50 din/L
Gomex
Gomex
✓1116.36 RSD465.15 din/L

Prijave cena korisnika

Cene koje su kupci prijavili na licu mesta

Prijavite se da prijavite cenu

Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

Uporedite sa sličnim proizvodima