Omiljeni
Akcija
579.96
241.65 din/L
776.99
323.75 din/L
979.99
408.33 din/L
999.99
416.66 din/L1013.99
422.50 din/L
1116.36
465.15 din/LOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Lenor
Količina i jedinica mere: 1kom
Poznati bar-kodovi: 8006540938928
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: DIS po 241.65 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 2x1.2L | 579.96 din | 241.65 din/L | |
![]() | 2x1.2L | 776.99 din | 323.75 din/L |
![]() | 2x1.2L | 979.99 din | 408.33 din/L |
![]() | 2x1.2L | 999.99 din | 416.66 din/L |
| 2x1.2L | 1013.99 din | 422.50 din/L | |
![]() | 2x1.2L | 1116.36 din | 465.15 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
829.99345.83 din/L | — | — | — | — | — | — | 345.83 din/L | |
| — | 579.96241.65 din/L | 776.99323.75 din/L | 979.99408.33 din/L | 999.99416.66 din/L | 1013.99422.50 din/L | 1116.36465.15 din/L | 241.65 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 6 od 75 prodavaca✓579.96 RSD241.65 din/L

✓776.99 RSD323.75 din/L

✓979.99 RSD408.33 din/L

✓999.99 RSD416.66 din/L
✓1013.99 RSD422.50 din/L

✓1116.36 RSD465.15 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!
200.00
266.67 din/L
319.00
425.33 din/L
319.90
426.53 din/L
319.99
426.65 din/L
334.90
446.53 din/L
359.99
479.99 din/L+1 vise

766.99
445.92 din/L
766.99
445.92 din/L771.45
448.52 din/L771.45
448.52 din/L

451.94
364.47 din/L
467.60
377.10 din/L
475.00
383.06 din/L
479.99
387.09 din/L
483.00
389.52 din/L
485.11
391.22 din/L+11 vise

299.99
249.99 din/L
428.85
357.38 din/L
429.00
357.50 din/L
429.99
358.32 din/L
438.70
365.58 din/L
439.99
366.66 din/L+10 vise

399.00
399.00 din/kom
1673.99
3381.80 din/kg1674.00
3381.82 din/kg
1674.00
3381.82 din/kg
1674.00
3381.82 din/kg
94.99
94.99 din/L
451.00
3221.43 din/kg
