Omiljeni
Akcija
299.99
249.99 din/L
379.90
316.58 din/L
409.99
341.66 din/L
428.85
357.38 din/L
429.00
357.50 din/L
438.70
365.58 din/L
439.99
366.66 din/L
439.99
366.66 din/L
445.00
370.83 din/L
460.00
383.33 din/L
579.99
483.32 din/L593.99
494.99 din/L
593.99
494.99 din/L
630.05
525.04 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: DIS po 249.99 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 1.2L | 299.99 din | 249.99 din/L | |
![]() | 1.2L | 379.90 din | 316.58 din/L |
![]() | 1.2L | 409.99 din | 341.66 din/L |
![]() | 1.2L | 428.85 din | 357.38 din/L |
![]() | 1.2L | 429.00 din | 357.50 din/L |
![]() | 1.2L | 438.70 din | 365.58 din/L |
![]() | 1.2L | 439.99 din | 366.66 din/L |
![]() | 1.2L | 439.99 din | 366.66 din/L |
![]() | 1.2L | 445.00 din | 370.83 din/L |
![]() | 1.2L | 460.00 din | 383.33 din/L |
![]() | 1.2L | 579.99 din | 483.33 din/L |
| 1.2L | 593.99 din | 494.99 din/L | |
![]() | 1.2L | 593.99 din | 494.99 din/L |
![]() | 1.2L | 630.05 din | 525.04 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
379.90316.58 din/L | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 316.58 din/L | |
379.90316.58 din/L | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 316.58 din/L | |
379.90316.58 din/L | 299.99249.99 din/L | 409.99341.66 din/L | 428.85357.38 din/L | 429.00357.50 din/L | 438.70365.58 din/L | 439.99366.66 din/L | 439.99366.66 din/L | 445.00370.83 din/L | 460.00383.33 din/L | 579.99483.33 din/L | 593.99494.99 din/L | 593.99494.99 din/L | 630.05525.04 din/L | 249.99 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 14 od 75 prodavaca✓299.99 RSD249.99 din/L

✓379.90 RSD316.58 din/L

✓409.99 RSD341.66 din/L

✓428.85 RSD357.38 din/L

✓429.00 RSD357.50 din/L

✓438.70 RSD365.58 din/L

✓439.99 RSD366.66 din/L

✓439.99 RSD366.66 din/L

✓445.00 RSD370.83 din/L

✓460.00 RSD383.33 din/L

✓579.99 RSD483.33 din/L
✓593.99 RSD494.99 din/L

✓593.99 RSD494.99 din/L

✓630.05 RSD525.04 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!
Akcija
LENOR Floral bouquet omekšivač za veš 82 pranja (1,72l)


899.99
363.19 din/L1115.99
450.36 din/L
379.90
316.58 din/L

599.99
369.22 din/L
209.00
269.68 din/L

467.60
389.67 din/L
481.99
401.66 din/L
483.00
402.50 din/L
491.99
409.99 din/L
492.54
410.45 din/L
542.20
451.83 din/L+7 vise


680.01
2518.56 din/kg862.99
3196.26 din/kg1018.00
3770.37 din/kg
1018.00
3770.37 din/kg
1018.00
3770.37 din/kg
778.99
426.38 din/L