
Omiljeni
Akcija

1.02
0.19 din/kg
1069.99
198.15 din/kg
1080.00
200.00 din/kg
1710.00
316.67 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Plus Cash&Carry po 0.19 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 5.4kg | 1.02 din | 0.19 din/kg |
![]() | 5.4kg | 1069.99 din | 198.15 din/kg |
![]() | 5.4kg | 1080.00 din | 200.00 din/kg |
![]() | 5.4kg | 1710.00 din | 316.67 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1.020.19 din/kg | 1069.99198.15 din/kg | 1080.00200.00 din/kg | 1710.00316.67 din/kg | — | — | — | — | — | — | — | 0.19 din/kg | |
| — | 1589.99159.00 din/kg | 2041.65204.17 din/kg | — | 1241.99124.20 din/kg | 1500.06150.01 din/kg | 1609.63160.96 din/kg | 1649.03164.90 din/kg | 1999.99200.00 din/kg | 2099.99210.00 din/kg | 2354.99235.50 din/kg | 124.20 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 4 od 75 prodavaca
✓1.02 RSD0.19 din/kg

✓1069.99 RSD198.15 din/kg

✓1080.00 RSD200.00 din/kg

✓1710.00 RSD316.67 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

999.99
166.66 din/kg1000.03
166.67 din/kg
1169.91
194.99 din/kg
1199.99
200.00 din/kg1619.99
270.00 din/kg
389.00
129.67 din/kg
495.29
165.10 din/kg549.99
183.33 din/kg564.30
188.10 din/kg
439.00
439.00 din/kg
643.37
643.37 din/kg

520.99
173.66 din/kg
521.00
173.67 din/kg
547.19
182.40 din/kg
649.00
216.33 din/kg649.99
216.66 din/kg665.55
221.85 din/kg
508.99
595.31 din/L
556.95
651.40 din/L999.97
125.00 din/kg
999.99
125.00 din/kg
1311.99
164.00 din/kg
99.99
249.97 din/kg
118.70
296.75 din/kg
139.00
347.50 din/kg149.99
374.98 din/kg149.99
374.98 din/kg
160.99
402.48 din/kg
1199.00
1199.00 din/kg
1989.30
1989.30 din/kg