
Omiljeni
Akcija
680.83
252.16 din/L699.99
259.26 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: Roda po 252.16 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 2.7L | 680.83 din | 252.16 din/L | |
| 2.7L | 699.99 din | 259.26 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | Najjeftinija | |||
|---|---|---|---|---|---|
129.99288.87 din/L | 160.11355.80 din/L | 160.11355.80 din/L | — | 288.87 din/L | |
| — | — | 680.83252.16 din/L | 699.99259.26 din/L | 252.16 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 2 od 75 prodavaca✓680.83 RSD252.16 din/L
✓699.99 RSD259.26 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!
Akcija
Deterdžent za posuđe TAŠ limun 450ml

160.11
355.80 din/L160.11
355.80 din/L
109.99
54.99 din/L
79.40
79.40 din/L
210.90
210.90 din/L
213.90
213.90 din/L
262.00
262.00 din/L

168.99
187.77 din/L174.15
193.50 din/L
149.00
149.00 din/LAkcija
Deterdžent za posuđe FROSCH limun 750ml


239.99
319.99 din/L
249.99
333.32 din/L
175.00
142.86 din/L