
Omiljeni
Akcija

2.50
3.13 din/kg
2478.99
3098.74 din/kg
2729.00
3411.25 din/kg
2849.99
3562.49 din/kg3118.23
3897.79 din/kgOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Hipp
Količina i jedinica mere: 1kom
Poznati bar-kodovi: 9062300138051
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Plus Cash&Carry po 3.13 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 800g | 2.50 din | 3.13 din/kg |
![]() | 800g | 2478.99 din | 3098.74 din/kg |
![]() | 800g | 2729.00 din | 3411.25 din/kg |
![]() | 800g | 2849.99 din | 3562.49 din/kg |
| 800g | 3118.23 din | 3897.79 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1143.003810.00 din/kg | 1143.003810.00 din/kg | 1149.003830.00 din/kg | 1149.003830.00 din/kg | 1199.003996.67 din/kg | 1199.003996.67 din/kg | — | — | — | — | — | 3810.00 din/kg | |
| — | — | — | — | — | — | 2.503.13 din/kg | 2478.993098.74 din/kg | 2729.003411.25 din/kg | 2849.993562.49 din/kg | 3118.233897.79 din/kg | 3.13 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 5 od 75 prodavaca
✓2.50 RSD3.13 din/kg

✓2478.99 RSD3098.74 din/kg

✓2729.00 RSD3411.25 din/kg

✓2849.99 RSD3562.49 din/kg
✓3118.23 RSD3897.79 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!
1099.00
3663.33 din/kg1099.00
3663.33 din/kg
1.15
3.83 din/kg
1197.99
3993.30 din/kg
1199.00
3996.67 din/kg1199.99
3999.97 din/kg
1548.00
5160.00 din/kg2098.64
2098.64 din/kom
1124.74
3749.13 din/kg
1197.99
3993.30 din/kg
1199.00
3996.67 din/kg1199.99
3999.97 din/kg
1548.00
5160.00 din/kg1619.99
2699.98 din/kg1676.67
2794.45 din/kg1299.00
3247.50 din/kg1299.00
3247.50 din/kg2499.00
416.50 din/m2499.00
416.50 din/m
1289.00
3222.50 din/kg

