Akcija

Omiljeni
Akcija
1143.00
3810.00 din/kg
1143.00
3810.00 din/kg1149.00
3830.00 din/kg
1199.00
3996.67 din/kg1199.00
3996.67 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Maxi po 3810.00 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 300g | 1143.00 din | 3810.00 din/kg | |
![]() | 300g | 1143.00 din | 3810.00 din/kg |
| 300g | 1149.00 din | 3830.00 din/kg | |
![]() | 300g | 1149.00 dinakcija | 3830.00 din/kg |
| 300g | 1199.00 din | 3996.67 din/kg | |
| 300g | 1199.00 din | 3996.67 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1143.003810.00 din/kg | 1143.003810.00 din/kg | 1149.003830.00 din/kg | 1149.003830.00 din/kg | 1199.003996.67 din/kg | 1199.003996.67 din/kg | — | — | — | — | — | 3810.00 din/kg | |
| — | — | — | — | — | — | 2.503.13 din/kg | 2478.993098.74 din/kg | 2729.003411.25 din/kg | 2849.993562.49 din/kg | 3118.233897.79 din/kg | 3.13 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 6 od 75 prodavaca✓1143.00 RSD3810.00 din/kg

✓1143.00 RSD3810.00 din/kg
✓1149.00 RSD3830.00 din/kg

✓1149.00 RSD3830.00 din/kgAkcija
✓1199.00 RSD3996.67 din/kg
✓1199.00 RSD3996.67 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!
Akcija
HIPP Organic zamensko mleko 1 800g

2429.00
3036.25 din/kg
1669.00
4768.57 din/kg
1799.90
5142.57 din/kg
949.00
3163.33 din/kg
2419.00
3023.75 din/kg
1564.99
3129.98 din/kgAkcija
Zamensko mleko BEBELAC 2 400g


729.00
1822.50 din/kg767.99
1919.97 din/kg
767.99
1919.97 din/kg769.00
1922.50 din/kg779.99
1949.97 din/kg+1 vise
2098.64
2098.64 din/kom
669.00
2676.00 din/kg

