
Omiljeni
Akcija

59.50
595.00 din/kg
105.00
1050.00 din/kg
119.99
1199.90 din/kg
119.99
1199.90 din/kg120.00
1200.00 din/kgOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Nutrino
Količina i jedinica mere: 100g
Poznati bar-kodovi: 8606019653842
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Zlatan Trag po 595.00 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 100g | 59.50 din | 595.00 din/kg |
![]() | 100g | 105.00 din | 1050.00 din/kg |
![]() | 100g | 119.99 din | 1199.90 din/kg |
![]() | 100g | 119.99 din | 1199.90 din/kg |
| 100g | 120.00 din | 1200.00 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
59.50595.00 din/kg | 105.001050.00 din/kg | 119.991199.90 din/kg | 119.991199.90 din/kg | 120.001200.00 din/kg | — | — | 595.00 din/kg | |
99.50552.78 din/kg | 167.00927.78 din/kg | 199.991111.06 din/kg | 190.481058.22 din/kg | — | 188.991049.94 din/kg | 189.901055.00 din/kg | 552.78 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 5 od 75 prodavaca
✓59.50 RSD595.00 din/kg

✓105.00 RSD1050.00 din/kg

✓119.99 RSD1199.90 din/kg

✓119.99 RSD1199.90 din/kg
✓120.00 RSD1200.00 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


159.99
1599.90 din/kg
159.99
1599.90 din/kg
161.99
1619.90 din/kg
169.00
1690.00 din/kg169.99
1699.90 din/kg
174.99
1749.90 din/kg+6 vise


99.50
552.78 din/kg
167.00
927.78 din/kg
190.48
1058.22 din/kg
199.99
1111.06 din/kg599.99
999.98 din/kg599.99
999.98 din/kg
99.99
99.99 din/kom
116.00
116.00 din/kom
119.99
119.99 din/kom
119.99
119.99 din/kom124.99
124.99 din/kom
124.99
124.99 din/kom+12 vise
269.99
385.70 din/kg215.99
863.96 din/L143.99
143.99 din/L218.99
291.99 din/L
218.99
291.99 din/L
218.99
291.99 din/L224.40
299.20 din/L
224.90
299.87 din/L225.99
301.32 din/L
