
Omiljeni
Akcija

123.00
1025.00 din/kg
161.99
1349.92 din/kg
163.50
1362.50 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Metalac Proleter po 1025.00 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 120g | 123.00 din | 1025.00 din/kg |
![]() | 120g | 161.99 din | 1349.92 din/kg |
![]() | 120g | 163.50 din | 1362.50 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija |
|---|---|---|---|---|
123.001025.00 din/kg | 161.991349.92 din/kg | 163.501362.50 din/kg | 1025.00 din/kg | |
| — | — | 238.601255.79 din/kg | 1255.79 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 3 od 75 prodavaca
✓123.00 RSD1025.00 din/kg

✓161.99 RSD1349.92 din/kg

✓163.50 RSD1362.50 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!
227.99
1199.95 din/kg
227.99
1199.95 din/kg
227.99
1199.95 din/kg
229.99
1210.47 din/kg232.99
1226.26 din/kg
234.99
1236.79 din/kg+4 vise

149.00
784.21 din/kg
362.90
1649.55 din/kg

163.50
1362.50 din/kg

165.09
868.89 din/kg
179.00
942.11 din/kg
179.09
942.58 din/kg
193.99
1021.00 din/kg
194.35
1022.89 din/kg194.43
1023.32 din/kg+4 vise


302.80
1593.68 din/kg

219.98
1157.79 din/kg227.99
1199.95 din/kg
227.99
1199.95 din/kg
227.99
1199.95 din/kg232.99
1226.26 din/kg
234.99
1236.79 din/kg+1 vise

227.99
227.99 din/kom
227.99
227.99 din/kom
227.99
227.99 din/kom232.99
232.99 din/kom