
Omiljeni
Akcija

58.00
290.00 din/kg
73.00
365.00 din/kg
95.00
475.00 din/kgOpis proizvoda i karakteristike
Brend: C proizvodi
Količina i jedinica mere: 200g
Poznati bar-kodovi: 8607100332141
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Metalac Proleter po 290.00 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 200g | 58.00 din | 290.00 din/kg |
![]() | 200g | 73.00 din | 365.00 din/kg |
![]() | 200g | 95.00 din | 475.00 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija |
|---|---|---|---|---|
58.00290.00 din/kg | 73.00365.00 din/kg | 95.00475.00 din/kg | 290.00 din/kg | |
112.00280.00 din/kg | 137.00342.50 din/kg | 179.50448.75 din/kg | 280.00 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 3 od 75 prodavaca
✓58.00 RSD290.00 din/kg

✓73.00 RSD365.00 din/kg

✓95.00 RSD475.00 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

64.99
162.47 din/kg
71.99
179.97 din/kg
72.00
180.00 din/kg
76.99
192.47 din/kg

114.71
114.71 din/kom
136.35
136.35 din/kom
143.00
143.00 din/kom
164.50
411.25 din/kg
80.00
160.00 din/kg
82.99
165.98 din/kg
89.55
179.10 din/kg104.48
208.96 din/kg
119.39
238.78 din/kg33.27
166.35 din/kg33.27
166.35 din/kg
52.00
260.00 din/kg97.06
485.30 din/kg97.06
485.30 din/kg
98.99
494.95 din/kg
104.99
524.95 din/kg29.99
149.95 din/kg29.99
149.95 din/kg
75.32
376.60 din/kg
79.99
399.95 din/kg
86.00
430.00 din/kg
87.42
437.10 din/kg