
Omiljeni
Akcija
119.99
79.99 din/L
130.29
86.86 din/L
138.00
92.00 din/L
155.00
103.33 din/LOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Rauch
Količina i jedinica mere: 1l
Poznati bar-kodovi: 9008700156332
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: DIS po 79.99 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 1.5L | 119.99 din | 79.99 din/L | |
![]() | 1.5L | 130.29 din | 86.86 din/L |
![]() | 1.5L | 138.00 din | 92.00 din/L |
![]() | 1.5L | 155.00 din | 103.33 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |
|---|---|---|---|---|---|---|
74.00148.00 din/L | 79.99159.98 din/L | 81.99163.98 din/L | — | — | 148.00 din/L | |
155.00103.33 din/L | 138.0092.00 din/L | — | 119.9979.99 din/L | 130.2986.86 din/L | 79.99 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 4 od 75 prodavaca✓119.99 RSD79.99 din/L

✓130.29 RSD86.86 din/L

✓138.00 RSD92.00 din/L

✓155.00 RSD103.33 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

80.99
161.98 din/L84.99
169.98 din/L
84.99
169.98 din/L85.99
171.98 din/L
86.00
172.00 din/L
88.99
177.98 din/L49.99
99.98 din/L
343.90
343.90 din/L

150.00
600.00 din/L
81.99
327.96 din/L
81.99
327.96 din/L82.35
329.40 din/L82.35
329.40 din/L
78.49
313.96 din/L
81.99
327.96 din/L82.35
329.40 din/L82.35
329.40 din/L
83.26
333.04 din/L
175.00
175.00 din/L
159.00
159.00 din/L
