
Omiljeni
Akcija

75.00
300.00 din/L81.99
327.96 din/L
81.99
327.96 din/L84.99
339.96 din/L
84.99
339.96 din/L89.99
359.96 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: Probar po 300.00 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 250ml | 75.00 din | 300.00 din/L |
| 250ml | 81.99 din | 327.96 din/L | |
![]() | 250ml | 81.99 din | 327.96 din/L |
| 250ml | 84.99 din | 339.96 din/L | |
![]() | 250ml | 84.99 din | 339.96 din/L |
| 250ml | 89.99 din | 359.96 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
75.00300.00 din/L | 81.99327.96 din/L | 81.99327.96 din/L | 84.99339.96 din/L | 84.99339.96 din/L | 89.99359.96 din/L | — | 300.00 din/L | |
| — | — | — | — | — | — | 86.0086.00 din/L | 86.00 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 6 od 75 prodavaca
✓75.00 RSD300.00 din/L
✓81.99 RSD327.96 din/L

✓81.99 RSD327.96 din/L
✓84.99 RSD339.96 din/L

✓84.99 RSD339.96 din/L
✓89.99 RSD359.96 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

77.00
308.00 din/L
84.65
338.60 din/L324.99
10833.00 din/kg
324.99
10833.00 din/kg
324.99
10833.00 din/kg327.99
10933.00 din/kg
41.99
167.96 din/L
68.99
275.96 din/L
351.99
8799.75 din/kg

1499.00
5996.00 din/kgAkcija
Espresso kafa CARRARO Globo Oro u zrnu 1kg

Akcija
Espresso kafa CARRARO Super Bar u zrnu 1kg

