
Omiljeni
Akcija
799.99
7999.90 din/kg
809.99
8099.90 din/kg
819.99
8199.90 din/kg843.75
8437.50 din/kg977.99
9779.90 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Roda po 7999.90 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 100g | 799.99 din | 7999.90 din/kg | |
![]() | 100g | 809.99 din | 8099.90 din/kg |
![]() | 100g | 819.99 din | 8199.90 din/kg |
| 100g | 843.75 din | 8437.50 din/kg | |
| 100g | 977.99 din | 9779.90 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
359.997199.80 din/kg | 371.257425.00 din/kg | 371.257425.00 din/kg | 434.998699.80 din/kg | — | 7199.80 din/kg | |
809.998099.90 din/kg | 843.758437.50 din/kg | 799.997999.90 din/kg | 977.999779.90 din/kg | 819.998199.90 din/kg | 7999.90 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 5 od 75 prodavaca✓799.99 RSD7999.90 din/kg

✓809.99 RSD8099.90 din/kg

✓819.99 RSD8199.90 din/kg
✓843.75 RSD8437.50 din/kg
✓977.99 RSD9779.90 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

259.99
259.99 din/kom
259.99
259.99 din/kom
83.01
2767.00 din/kg
259.99
5199.80 din/kg
259.99
6933.07 din/kg
259.99
6933.07 din/kg
259.99
259.99 din/kom
259.99
259.99 din/kom