Omiljeni
Akcija
117.99
58.99 din/L
117.99
58.99 din/L
117.99
58.99 din/L
120.00
60.00 din/L
120.81
60.41 din/L
123.99
61.99 din/L124.98
62.49 din/L124.98
62.49 din/L124.98
62.49 din/L
124.99
62.49 din/L
126.00
63.00 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: Maxi po 58.99 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 2L | 117.99 din | 59.00 din/L | |
![]() | 2L | 117.99 din | 59.00 din/L |
![]() | 2L | 117.99 din | 59.00 din/L |
![]() | 2L | 120.00 din | 60.00 din/L |
![]() | 2L | 120.81 din | 60.41 din/L |
![]() | 2L | 123.99 din | 62.00 din/L |
| 2L | 124.98 din | 62.49 din/L | |
| 2L | 124.98 din | 62.49 din/L | |
| 2L | 124.98 din | 62.49 din/L | |
![]() | 2L | 124.99 din | 62.50 din/L |
![]() | 2L | 126.00 din | 63.00 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
72.0048.00 din/L | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 48.00 din/L | |
126.0063.00 din/L | 117.9959.00 din/L | 117.9959.00 din/L | 117.9959.00 din/L | 120.0060.00 din/L | 120.8160.41 din/L | 123.9962.00 din/L | 124.9862.49 din/L | 124.9862.49 din/L | 124.9862.49 din/L | 124.9962.50 din/L | 59.00 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 11 od 75 prodavaca✓117.99 RSD59.00 din/L

✓117.99 RSD59.00 din/L

✓117.99 RSD59.00 din/L

✓120.00 RSD60.00 din/L

✓120.81 RSD60.41 din/L

✓123.99 RSD62.00 din/L
✓124.98 RSD62.49 din/L
✓124.98 RSD62.49 din/L
✓124.98 RSD62.49 din/L

✓124.99 RSD62.50 din/L

✓126.00 RSD63.00 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

72.00
48.00 din/L
20.00
20.00 din/kom
24.90
24.90 din/kom
25.97
25.97 din/kom
199.99
100.00 din/L
24.90
124.50 din/L
33.82
169.10 din/L
118.99
95.19 din/L
125.91
100.73 din/L
136.08
108.86 din/L
138.99
111.19 din/L139.21
111.37 din/L139.21
111.37 din/L+1 vise

126.99
84.66 din/L133.99
89.33 din/L134.17
89.45 din/L134.17
89.45 din/L
139.00
92.67 din/L

139.99
186.65 din/L
146.00
194.67 din/L
149.00
198.67 din/L
150.00
200.00 din/L157.99
210.65 din/L
157.99
210.65 din/L+9 vise

86.00
172.00 din/kg