Logo
lupa-ikonica
lupa-ikonica
Omiljeni
Akcija
Schweppes Biter Lemon IBP 1.5l
Lidl-logo
132.49
88.33 din/L
Plus Cash&Carry-logo
142.99
95.33 din/L
Trnava Promet-logo
143.00
95.33 din/L
DTL Leon-logo
146.99
97.99 din/L
Metalac Proleter-logo
149.00
99.33 din/L
Fortuna-logo
149.20
99.47 din/L
DTL Tekijanka-logo
149.99
99.99 din/L
DTL Vum-logo
150.00
100.00 din/L
Quattro-logo
150.99
100.66 din/L
Maxi-logo
151.49
100.99 din/L
Shop&Go-logo
151.49
100.99 din/L
Mega Maxi-logo
151.49
100.99 din/L
DTL Evroprom-logo
152.00
101.33 din/L
Šumadija Market-logo
152.00
101.33 din/L
SP Marketi-logo
152.51
101.67 din/L
Medius-logo
152.51
101.67 din/L
Univerexport-logo
154.00
102.67 din/L
IDEA-logo
154.87
103.25 din/L
Gomex-logo
154.87
103.25 din/L
Roda-logo
154.87
103.25 din/L
DIS-logo
154.88
103.25 din/L
Zlatan Trag-logo
163.00
108.67 din/L

Opis proizvoda i karakteristike

Brend: Schweppes

Količina i jedinica mere: 1l

Poznati bar-kodovi: 5449000044709

Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :
baner

Poređenje jediničnih cena

Najjeftinije po L: Lidl po 88.33 din/L
ProdavacPakovanjeCenaCena po jedinici
Lidl
Lidlnajjeftinije
1.5L
132.49 din
88.33 din/L
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
1.5L
142.99 din
95.33 din/L
Trnava Promet
Trnava Promet
1.5L
143.00 din
95.33 din/L
DTL Leon
DTL Leon
1.5L
146.99 din
97.99 din/L
Metalac Proleter
Metalac Proleter
1.5L
149.00 din
99.33 din/L
Fortuna
Fortuna
1.5L
149.20 din
99.47 din/L
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
1.5L
149.99 din
99.99 din/L
DTL Vum
DTL Vum
1.5L
150.00 din
100.00 din/L
Quattro
Quattro
1.5L
150.99 din
100.66 din/L
Maxi
Maxi
1.5L
151.49 din
100.99 din/L
Shop&Go
Shop&Go
1.5L
151.49 din
100.99 din/L
Mega Maxi
Mega Maxi
1.5L
151.49 din
100.99 din/L
DTL Evroprom
DTL Evroprom
1.5L
152.00 din
101.33 din/L
Šumadija Market
Šumadija Market
1.5L
152.00 din
101.33 din/L
SP Marketi
SP Marketi
1.5L
152.51 din
101.67 din/L
Medius
Medius
1.5L
152.51 din
101.67 din/L
Univerexport
Univerexport
1.5L
154.00 din
102.67 din/L
IDEA
IDEA
1.5L
154.87 din
103.25 din/L
Gomex
Gomex
1.5L
154.87 din
103.25 din/L
Roda
Roda
1.5L
154.87 din
103.25 din/L
DIS
DIS
1.5L
154.88 din
103.25 din/L
Zlatan Trag
Zlatan Trag
1.5L
163.00 din
108.67 din/L

Varijante pakovanja

Varijanta
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
Trnava Promet
Trnava Promet
DTL Vum
DTL Vum
Maxi
Maxi
Shop&Go
Shop&Go
Mega Maxi
Mega Maxi
Fortuna
Fortuna
Medius
Medius
Metalac Proleter
Metalac Proleter
Šumadija Market
Šumadija Market
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
SP Marketi
SP Marketi
Univerexport
Univerexport
Gomex
Gomex
DIS
DIS
DTL Evroprom
DTL Evroprom
Super Vero
Super Vero
IDEA
IDEA
Roda
Roda
Zlatan Trag
Zlatan Trag
Lidl
Lidl
DTL Leon
DTL Leon
Quattro
Quattro
Najjeftinija
99.9999.99 din/L
108.00108.00 din/L
113.00113.00 din/L
114.49114.49 din/L
114.49114.49 din/L
114.49114.49 din/L
114.58114.58 din/L
114.99114.99 din/L
115.00115.00 din/L
115.00115.00 din/L
116.01116.01 din/L
116.02116.02 din/L
116.99116.99 din/L
117.21117.21 din/L
117.22117.22 din/L
————————99.99 din/L
110.6088.48 din/L
—
135.00108.00 din/L
135.99108.79 din/L
135.99108.79 din/L
135.99108.79 din/L
134.99107.99 din/L
—
137.78110.22 din/L
———
138.99111.19 din/L
—
139.21111.37 din/L
137.00109.60 din/L
138.99111.19 din/L
139.21111.37 din/L
139.21111.37 din/L
147.00117.60 din/L
———88.48 din/L
142.9995.33 din/L
143.0095.33 din/L
150.00100.00 din/L
151.49100.99 din/L
151.49100.99 din/L
151.49100.99 din/L
149.2099.47 din/L
152.51101.67 din/L
149.0099.33 din/L
152.00101.33 din/L
149.9999.99 din/L
152.51101.67 din/L
154.00102.67 din/L
154.87103.25 din/L
154.88103.25 din/L
152.00101.33 din/L
—
154.87103.25 din/L
154.87103.25 din/L
163.00108.67 din/L
132.4988.33 din/L
146.9997.99 din/L
150.99100.66 din/L
88.33 din/L

Mapa dostupnosti

Dostupno kod 22 od 75 prodavaca
Lidl
Lidl
✓132.49 RSD88.33 din/L
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
✓142.99 RSD95.33 din/L
Trnava Promet
Trnava Promet
✓143.00 RSD95.33 din/L
DTL Leon
DTL Leon
✓146.99 RSD97.99 din/L
Metalac Proleter
Metalac Proleter
✓149.00 RSD99.33 din/L
Fortuna
Fortuna
✓149.20 RSD99.47 din/L
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
✓149.99 RSD99.99 din/L
DTL Vum
DTL Vum
✓150.00 RSD100.00 din/L
Quattro
Quattro
✓150.99 RSD100.66 din/L
Maxi
Maxi
✓151.49 RSD100.99 din/L
Shop&Go
Shop&Go
✓151.49 RSD100.99 din/L
Mega Maxi
Mega Maxi
✓151.49 RSD100.99 din/L
DTL Evroprom
DTL Evroprom
✓152.00 RSD101.33 din/L
Šumadija Market
Šumadija Market
✓152.00 RSD101.33 din/L
SP Marketi
SP Marketi
✓152.51 RSD101.67 din/L
Medius
Medius
✓152.51 RSD101.67 din/L
Univerexport
Univerexport
✓154.00 RSD102.67 din/L
IDEA
IDEA
✓154.87 RSD103.25 din/L
Gomex
Gomex
✓154.87 RSD103.25 din/L
Roda
Roda
✓154.87 RSD103.25 din/L
DIS
DIS
✓154.88 RSD103.25 din/L
Zlatan Trag
Zlatan Trag
✓163.00 RSD108.67 din/L

Prijave cena korisnika

Cene koje su kupci prijavili na licu mesta

Prijavite se da prijavite cenu

Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

Uporedite sa sličnim proizvodima