
Omiljeni
Akcija

132.49
88.33 din/L
142.99
95.33 din/L
143.00
95.33 din/L
146.99
97.99 din/L
149.00
99.33 din/L
149.20
99.47 din/L
149.99
99.99 din/L
150.00
100.00 din/L
150.99
100.66 din/L151.49
100.99 din/L
151.49
100.99 din/L
151.49
100.99 din/L
152.00
101.33 din/L
152.00
101.33 din/L
152.51
101.67 din/L
152.51
101.67 din/L154.00
102.67 din/L154.87
103.25 din/L
154.87
103.25 din/L154.87
103.25 din/L154.88
103.25 din/L
163.00
108.67 din/LOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Schweppes
Količina i jedinica mere: 1l
Poznati bar-kodovi: 5449000044709
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: Lidl po 88.33 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 1.5L | 132.49 din | 88.33 din/L |
![]() | 1.5L | 142.99 din | 95.33 din/L |
![]() | 1.5L | 143.00 din | 95.33 din/L |
![]() | 1.5L | 146.99 din | 97.99 din/L |
![]() | 1.5L | 149.00 din | 99.33 din/L |
![]() | 1.5L | 149.20 din | 99.47 din/L |
![]() | 1.5L | 149.99 din | 99.99 din/L |
![]() | 1.5L | 150.00 din | 100.00 din/L |
![]() | 1.5L | 150.99 din | 100.66 din/L |
| 1.5L | 151.49 din | 100.99 din/L | |
![]() | 1.5L | 151.49 din | 100.99 din/L |
![]() | 1.5L | 151.49 din | 100.99 din/L |
![]() | 1.5L | 152.00 din | 101.33 din/L |
![]() | 1.5L | 152.00 din | 101.33 din/L |
![]() | 1.5L | 152.51 din | 101.67 din/L |
![]() | 1.5L | 152.51 din | 101.67 din/L |
| 1.5L | 154.00 din | 102.67 din/L | |
| 1.5L | 154.87 din | 103.25 din/L | |
![]() | 1.5L | 154.87 din | 103.25 din/L |
| 1.5L | 154.87 din | 103.25 din/L | |
| 1.5L | 154.88 din | 103.25 din/L | |
![]() | 1.5L | 163.00 din | 108.67 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
99.9999.99 din/L | 108.00108.00 din/L | 113.00113.00 din/L | 114.49114.49 din/L | 114.49114.49 din/L | 114.49114.49 din/L | 114.58114.58 din/L | 114.99114.99 din/L | 115.00115.00 din/L | 115.00115.00 din/L | 116.01116.01 din/L | 116.02116.02 din/L | 116.99116.99 din/L | 117.21117.21 din/L | 117.22117.22 din/L | — | — | — | — | — | — | — | — | 99.99 din/L | |
110.6088.48 din/L | — | 135.00108.00 din/L | 135.99108.79 din/L | 135.99108.79 din/L | 135.99108.79 din/L | 134.99107.99 din/L | — | 137.78110.22 din/L | — | — | — | 138.99111.19 din/L | — | 139.21111.37 din/L | 137.00109.60 din/L | 138.99111.19 din/L | 139.21111.37 din/L | 139.21111.37 din/L | 147.00117.60 din/L | — | — | — | 88.48 din/L | |
142.9995.33 din/L | 143.0095.33 din/L | 150.00100.00 din/L | 151.49100.99 din/L | 151.49100.99 din/L | 151.49100.99 din/L | 149.2099.47 din/L | 152.51101.67 din/L | 149.0099.33 din/L | 152.00101.33 din/L | 149.9999.99 din/L | 152.51101.67 din/L | 154.00102.67 din/L | 154.87103.25 din/L | 154.88103.25 din/L | 152.00101.33 din/L | — | 154.87103.25 din/L | 154.87103.25 din/L | 163.00108.67 din/L | 132.4988.33 din/L | 146.9997.99 din/L | 150.99100.66 din/L | 88.33 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 22 od 75 prodavaca
✓132.49 RSD88.33 din/L

✓142.99 RSD95.33 din/L

✓143.00 RSD95.33 din/L

✓146.99 RSD97.99 din/L

✓149.00 RSD99.33 din/L

✓149.20 RSD99.47 din/L

✓149.99 RSD99.99 din/L

✓150.00 RSD100.00 din/L

✓150.99 RSD100.66 din/L
✓151.49 RSD100.99 din/L

✓151.49 RSD100.99 din/L

✓151.49 RSD100.99 din/L

✓152.00 RSD101.33 din/L

✓152.00 RSD101.33 din/L

✓152.51 RSD101.67 din/L

✓152.51 RSD101.67 din/L
✓154.00 RSD102.67 din/L
✓154.87 RSD103.25 din/L

✓154.87 RSD103.25 din/L
✓154.87 RSD103.25 din/L
✓154.88 RSD103.25 din/L

✓163.00 RSD108.67 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

169.99
113.33 din/L
71.49
216.64 din/L
73.19
221.79 din/L
75.00
227.27 din/L
75.00
227.27 din/L
76.99
233.30 din/L
77.85
235.91 din/L+14 vise

48.90
24.45 din/L
49.90
24.95 din/L

231.45
175.34 din/L236.99
179.54 din/L237.94
180.26 din/L237.94
180.26 din/L280.49
212.49 din/L
280.49
212.49 din/L+1 vise

68.99
209.06 din/L
69.00
209.09 din/L
77.00
233.33 din/L77.99
236.33 din/L
77.99
236.33 din/L
77.99
236.33 din/L+6 vise


299.99
9090.61 din/kg
302.82
9176.36 din/kg329.99
9999.70 din/kg
329.99
9999.70 din/kg
329.99
9999.70 din/kg
343.99
10423.94 din/kg425.04
11806.67 din/kg425.04
11806.67 din/kg437.99
10949.75 din/kg