Logo
lupa-ikonica
lupa-ikonica
Omiljeni
Akcija
Pepsi 0,33l CAN
Plus Cash&Carry-logo
58.99
178.76 din/L
Lidl-logo
59.99
181.79 din/L
Quattro-logo
61.60
186.67 din/L
DTL Leon-logo
61.99
187.85 din/L
Trnava Promet-logo
64.00
193.94 din/L
Super Vero-logo
64.99
196.94 din/L
DTL Vum-logo
65.00
196.97 din/L
Maxi-logo
65.49
198.45 din/L
Shop&Go-logo
65.49
198.45 din/L
Mega Maxi-logo
65.49
198.45 din/L
IDEA-logo
65.61
198.82 din/L
DIS-logo
65.61
198.82 din/L
Roda-logo
65.61
198.82 din/L
DTL Podunavlje-logo
66.45
201.36 din/L
DTL Evroprom-logo
67.00
203.03 din/L
SP Marketi-logo
67.06
203.21 din/L
DTL Tekijanka-logo
67.06
203.21 din/L
Gomex-logo
67.06
203.21 din/L
Fortuna-logo
67.79
205.42 din/L
Šumadija Market-logo
68.00
206.06 din/L
Domaća Trgovina-logo
79.99
242.39 din/L
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :
baner

Poređenje jediničnih cena

Najjeftinije po L: Plus Cash&Carry po 178.76 din/L
ProdavacPakovanjeCenaCena po jedinici
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carrynajjeftinije
0.33L
58.99 din
178.76 din/L
Lidl
Lidl
0.33L
59.99 din
181.79 din/L
Quattro
Quattro
0.33L
61.60 din
186.67 din/L
DTL Leon
DTL Leon
0.33L
61.99 din
187.85 din/L
Trnava Promet
Trnava Promet
0.33L
64.00 din
193.94 din/L
Super Vero
Super Vero
0.33L
64.99 din
196.94 din/L
DTL Vum
DTL Vum
0.33L
65.00 din
196.97 din/L
Maxi
Maxi
0.33L
65.49 din
198.45 din/L
Shop&Go
Shop&Go
0.33L
65.49 din
198.45 din/L
Mega Maxi
Mega Maxi
0.33L
65.49 din
198.45 din/L
IDEA
IDEA
0.33L
65.61 din
198.82 din/L
DIS
DIS
0.33L
65.61 din
198.82 din/L
Roda
Roda
0.33L
65.61 din
198.82 din/L
DTL Podunavlje
DTL Podunavlje
0.33L
66.45 din
201.36 din/L
DTL Evroprom
DTL Evroprom
0.33L
67.00 din
203.03 din/L
SP Marketi
SP Marketi
0.33L
67.06 din
203.21 din/L
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
0.33L
67.06 din
203.21 din/L
Gomex
Gomex
0.33L
67.06 din
203.21 din/L
Fortuna
Fortuna
0.33L
67.79 din
205.42 din/L
Šumadija Market
Šumadija Market
0.33L
68.00 din
206.06 din/L
Domaća Trgovina
Domaća Trgovina
0.33L
79.99 din
242.39 din/L

Varijante pakovanja

Varijanta
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
Lidl
Lidl
Quattro
Quattro
DTL Leon
DTL Leon
Trnava Promet
Trnava Promet
Super Vero
Super Vero
DTL Vum
DTL Vum
Maxi
Maxi
Shop&Go
Shop&Go
Mega Maxi
Mega Maxi
IDEA
IDEA
DIS
DIS
Roda
Roda
DTL Podunavlje
DTL Podunavlje
DTL Evroprom
DTL Evroprom
SP Marketi
SP Marketi
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
Gomex
Gomex
Fortuna
Fortuna
Šumadija Market
Šumadija Market
Domaća Trgovina
Domaća Trgovina
Zlatan Trag
Zlatan Trag
Univerexport
Univerexport
Najjeftinija
58.99178.76 din/L
59.99181.79 din/L
61.60186.67 din/L
61.99187.85 din/L
64.00193.94 din/L
64.99196.94 din/L
65.00196.97 din/L
65.49198.45 din/L
65.49198.45 din/L
65.49198.45 din/L
65.61198.82 din/L
65.61198.82 din/L
65.61198.82 din/L
66.45201.36 din/L
67.00203.03 din/L
67.06203.21 din/L
67.06203.21 din/L
67.06203.21 din/L
67.79205.42 din/L
68.00206.06 din/L
79.99242.39 din/L
——178.76 din/L
—————
228.99173.48 din/L
208.00157.58 din/L
224.49170.07 din/L
224.49170.07 din/L
224.49170.07 din/L
224.98170.44 din/L
224.99170.45 din/L
224.98170.44 din/L
229.95174.20 din/L
212.00160.61 din/L
229.99174.23 din/L
230.00174.24 din/L
229.99174.23 din/L
232.49176.13 din/L
—
249.99189.39 din/L
194.70147.50 din/L
224.99170.45 din/L
147.50 din/L

Mapa dostupnosti

Dostupno kod 21 od 75 prodavaca
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
✓58.99 RSD178.76 din/L
Lidl
Lidl
✓59.99 RSD181.79 din/L
Quattro
Quattro
✓61.60 RSD186.67 din/L
DTL Leon
DTL Leon
✓61.99 RSD187.85 din/L
Trnava Promet
Trnava Promet
✓64.00 RSD193.94 din/L
Super Vero
Super Vero
✓64.99 RSD196.94 din/L
DTL Vum
DTL Vum
✓65.00 RSD196.97 din/L
Maxi
Maxi
✓65.49 RSD198.45 din/L
Shop&Go
Shop&Go
✓65.49 RSD198.45 din/L
Mega Maxi
Mega Maxi
✓65.49 RSD198.45 din/L
IDEA
IDEA
✓65.61 RSD198.82 din/L
DIS
DIS
✓65.61 RSD198.82 din/L
Roda
Roda
✓65.61 RSD198.82 din/L
DTL Podunavlje
DTL Podunavlje
✓66.45 RSD201.36 din/L
DTL Evroprom
DTL Evroprom
✓67.00 RSD203.03 din/L
SP Marketi
SP Marketi
✓67.06 RSD203.21 din/L
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
✓67.06 RSD203.21 din/L
Gomex
Gomex
✓67.06 RSD203.21 din/L
Fortuna
Fortuna
✓67.79 RSD205.42 din/L
Šumadija Market
Šumadija Market
✓68.00 RSD206.06 din/L
Domaća Trgovina
Domaća Trgovina
✓79.99 RSD242.39 din/L

Prijave cena korisnika

Cene koje su kupci prijavili na licu mesta

Prijavite se da prijavite cenu

Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

Uporedite sa sličnim proizvodima