Omiljeni
Akcija

58.99
178.76 din/L
59.99
181.79 din/L
61.60
186.67 din/L
61.99
187.85 din/L
64.00
193.94 din/L
64.99
196.94 din/L
65.00
196.97 din/L65.49
198.45 din/L
65.49
198.45 din/L
65.49
198.45 din/L65.61
198.82 din/L65.61
198.82 din/L65.61
198.82 din/L
66.45
201.36 din/L
67.00
203.03 din/L
67.06
203.21 din/L
67.06
203.21 din/L
67.06
203.21 din/L
67.79
205.42 din/L
68.00
206.06 din/L
79.99
242.39 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: Plus Cash&Carry po 178.76 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 0.33L | 58.99 din | 178.76 din/L |
![]() | 0.33L | 59.99 din | 181.79 din/L |
![]() | 0.33L | 61.60 din | 186.67 din/L |
![]() | 0.33L | 61.99 din | 187.85 din/L |
![]() | 0.33L | 64.00 din | 193.94 din/L |
![]() | 0.33L | 64.99 din | 196.94 din/L |
![]() | 0.33L | 65.00 din | 196.97 din/L |
| 0.33L | 65.49 din | 198.45 din/L | |
![]() | 0.33L | 65.49 din | 198.45 din/L |
![]() | 0.33L | 65.49 din | 198.45 din/L |
| 0.33L | 65.61 din | 198.82 din/L | |
| 0.33L | 65.61 din | 198.82 din/L | |
| 0.33L | 65.61 din | 198.82 din/L | |
![]() | 0.33L | 66.45 din | 201.36 din/L |
![]() | 0.33L | 67.00 din | 203.03 din/L |
![]() | 0.33L | 67.06 din | 203.21 din/L |
![]() | 0.33L | 67.06 din | 203.21 din/L |
![]() | 0.33L | 67.06 din | 203.21 din/L |
![]() | 0.33L | 67.79 din | 205.42 din/L |
![]() | 0.33L | 68.00 din | 206.06 din/L |
![]() | 0.33L | 79.99 din | 242.39 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
58.99178.76 din/L | 59.99181.79 din/L | 61.60186.67 din/L | 61.99187.85 din/L | 64.00193.94 din/L | 64.99196.94 din/L | 65.00196.97 din/L | 65.49198.45 din/L | 65.49198.45 din/L | 65.49198.45 din/L | 65.61198.82 din/L | 65.61198.82 din/L | 65.61198.82 din/L | 66.45201.36 din/L | 67.00203.03 din/L | 67.06203.21 din/L | 67.06203.21 din/L | 67.06203.21 din/L | 67.79205.42 din/L | 68.00206.06 din/L | 79.99242.39 din/L | — | — | 178.76 din/L | |
| — | — | — | — | — | 228.99173.48 din/L | 208.00157.58 din/L | 224.49170.07 din/L | 224.49170.07 din/L | 224.49170.07 din/L | 224.98170.44 din/L | 224.99170.45 din/L | 224.98170.44 din/L | 229.95174.20 din/L | 212.00160.61 din/L | 229.99174.23 din/L | 230.00174.24 din/L | 229.99174.23 din/L | 232.49176.13 din/L | — | 249.99189.39 din/L | 194.70147.50 din/L | 224.99170.45 din/L | 147.50 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 21 od 75 prodavaca
✓58.99 RSD178.76 din/L

✓59.99 RSD181.79 din/L

✓61.60 RSD186.67 din/L

✓61.99 RSD187.85 din/L

✓64.00 RSD193.94 din/L

✓64.99 RSD196.94 din/L

✓65.00 RSD196.97 din/L
✓65.49 RSD198.45 din/L

✓65.49 RSD198.45 din/L

✓65.49 RSD198.45 din/L
✓65.61 RSD198.82 din/L
✓65.61 RSD198.82 din/L
✓65.61 RSD198.82 din/L

✓66.45 RSD201.36 din/L

✓67.00 RSD203.03 din/L

✓67.06 RSD203.21 din/L

✓67.06 RSD203.21 din/L

✓67.06 RSD203.21 din/L

✓67.79 RSD205.42 din/L

✓68.00 RSD206.06 din/L

✓79.99 RSD242.39 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

49.99
199.96 din/L
50.90
203.60 din/L
51.00
204.00 din/L
51.99
207.96 din/L
53.99
215.96 din/L
54.00
216.00 din/L+8 vise


68.99
209.06 din/L
75.00
227.27 din/L
77.85
235.91 din/L77.99
236.33 din/L
77.99
236.33 din/L
77.99
236.33 din/L+9 vise

67.99
206.03 din/L
68.99
209.06 din/L
75.00
227.27 din/L
76.99
233.30 din/L
77.00
233.33 din/L77.99
236.33 din/L+14 vise


245.99
186.36 din/L
277.99
210.60 din/L280.49
212.49 din/L
280.49
212.49 din/L
280.49
212.49 din/L
282.31
213.87 din/L+7 vise

67.99
206.03 din/L
70.37
213.24 din/L
75.00
227.27 din/L
75.99
230.27 din/L
76.99
233.30 din/L77.99
236.33 din/L+9 vise

118.99
360.58 din/L
118.99
360.58 din/L
118.99
360.58 din/L
139.99
424.21 din/L
118.99
360.58 din/L
118.99
360.58 din/L
118.99
360.58 din/L
119.21
361.24 din/L
119.99
363.61 din/L122.99
372.70 din/L+1 vise

115.99
351.48 din/L